Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help

 
Reitings 296
Reģ: 15.09.2015
Bernam tikko 1 gads, gul vecaku istaba. Ir pieradis pie knupja, naktis, kad mostas par slinku, lai atrastu un sakas liela raudasana. Vecaki nevar atradinat un tadel visu laiku celas nakti augsa desmit reizes.
Respektivi- jus palidzejat atrast bernam knupi vai lavat lai pats blauj un atrod?
Draudzene vnk atstaja blakus istaba vinu gulet un vairs nenaca pie vina. Un pec nedelas pats iemacijas gulet labak in iemigt. Ka bija jums?
07.12.2017 08:00 |
 
Reitings 29
Reģ: 06.12.2017
Nu, māmiņas.. :D
13.12.2017 00:59 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Mani dziļi ietekmēja raksts, ka bērnunama zīdaiņi neraud gultiņās, jo ir sapratuši, ka tas neko nedos un neviens neatnāks. Katram vecākam pašam ir jāizdomā, vai viņš vēlas šādu bezcerību iesēt savā bērniņā, kad tas tumsā no bailēm raud.

+++
Ir pieradis pie knupja, naktis, kad mostas par slinku, lai atrastu un sakas liela raudasana.

Citeejot Aether.. WTF?
13.12.2017 00:19 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Gadu vecs bērns par slinku lai naktī atrastu knupi??? WTF???
07.12.2017 15:23 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Gangsters, es domāju, ka spīdošu knupi vecākiem vieglāk gultiņā atrast, nav jāčamdās apkārt.:-D
07.12.2017 15:21 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Ir pieradis pie knupja, naktis, kad mostas par slinku, lai atrastu un sakas liela raudasana. Vecaki nevar atradinat un tadel visu laiku celas nakti augsa desmit reizes.

Ka par slinku? Bērns? Nu, nu.... Bērns vnk nevar to knupi tumsā uzčamdīt un atrast, nevis slinks.
Canpol knupji tumsā spīd, atrast gultiņā vieglāk par vieglu.

Ne visi bērnu pa nakti atmostas un atver acis- mana (kad vēl lietoja knupi) pa miegam ar acīm ciet pa gultu ņēmās.
No knupja atradinājās bez problēmām- vnk likām gulēt bez un stāstījām, ka nav, saplīsa. Bērns to uztvēra mierīgi, bez krenķiem. Pēc pāris dienām pat vairs neprasīja. Bet tas gulēšanas problēmu neatrisināja- savos gandrīz 2 gados joprojām pa nakti ceļas vairākas reizes, guļ tramīgi u.t.t.
07.12.2017 15:07 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mana reti kad zaudēja , bet gāju, stāstot un rādot pati ātri iemācījās atrast.
07.12.2017 10:28 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Mans puika pēc knupīša nekad neizrādīja nepieciešamību. Tas vairāk bija interesants štruments, lai pakavētu laiku. Nekādas atradināšanās ceremonijas nebija.
Ir bijušas citas epizodes, kurās būtu jāatradina laicīgāk vai jāradina laicīgāk, tomēr neesmu to darījusi. Katrs bērns ir ļoti individuāls, manājais pats diktē kārtību. Katru dienu izrunāju ar bērnu konkrēto lietu (pat tad, kad vēl īsti nemācēja pļāpāt) un viņš mierīgi pats no visa pakāpeniski atradinājās vai pierada pie jaunumiem pakāpeniski kāpinot par tiem interesi. Uzskatu, ka vecāks nav un nevar pieņemt lēmumus bērna vietā. Katram ir savs iekšējais pulkstenis un bērns pats spēj parādīt kam ir gatavs un kam nav.
07.12.2017 09:45 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Canpol knupji tumsā spīd, atrast gultiņā vieglāk par vieglu.
Mani dziļi ietekmēja raksts, ka bērnunama zīdaiņi neraud gultiņās, jo ir sapratuši, ka tas neko nedos un neviens neatnāks. Katram vecākam pašam ir jāizdomā, vai viņš vēlas šādu bezcerību iesēt savā bērniņā, kad tas tumsā no bailēm raud.
07.12.2017 08:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
No knupja atradināju iesnu laikā ļoti ātri - ar knupi mutē paelpot nevarēja. Dažu dienu laikā pazuda jebkāda interese par knupi. Kas attiecas un negulēšanu naktī - gada vecumā tas joprojām var būt aktuāli bērnam. Es noteikti nekad nedarītu tā, ka ļautu bērnam brēkt līdz nemaņai atstājot vienu citā istabā vai “atradinot” no knupja uz nakti. Tik grūti sataustīt tumsā knupi un ielikt bērnam mutē?... Ja nu akurāt tiešām negribas - tad jāatradina no knupja pa dienu un nevajag dot uz nakti, atrast citus veidus bērnu nomierināt. Tas prasīs pacietību un laiku. Ja pašiem slinkums - tad lai paliek kā ir un gan jau ar laiku knupis pārstās būt aktuāls pats par sevi, bet nāksies mosties naktīs..
07.12.2017 08:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits