Homeopāts, dziednieks cīņā ar PUMPĀM

 
Reitings 8
Reģ: 26.09.2017
Laba diena!
Lieta tāda, ka esmu šobrīd savas aknes pašā smagākajā formā un jau no rītdienas jāsāk lietot Roaccutane, kas šobrīd varētu būt visefektīvākais līdzeklis nenormāli daudzajām cistiski, strutaini sāpīgajām pumpām.
Ņejot vērā ka zāles ir smagas, ļoti interesētu paralēli apmeklēt dziednieku cai homeopātu, kas palīdzētu iztīrīt organismu, palīdzētu maksimāli dabiski sakārtot hormonus.
Varbūr ir laba pieredze ar kādu dziedniecības speciālistu, piemēram, Elmāru Orleju vai Elmāru Spodri ?
Ļoti gaidīšu jūsu atbildes. ☺
21.11.2017 08:15 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.01.2011
Padalīšos ar savu pieredzi. Ar pinnēm jau cīnos 13 gadus, bet tikai pēdējā gada laikā ir kaut nelieli uzlabojumi. Diezgan radikāli mainīju uzturu, jo atklājās, ka man ir laktozes nepanesība(pinnes metās uz pieres). Nu piere man ir tīra. Izslēdzu arī glutēnu,kofeīnu un cukuru, jo bija problēmas ar gremošanu pēc antibiotiku lietošanas.Nelietoju uzturā piena produktus, glutēna saturosus produktus un rafinētu cukuru, kā arī kafiju un melno tēju. Vēl lielisks atklājums bija mālu dzeršana. Atradu stacijas bodītē, vairs neatceros kā sauca veikaliņu.Šāds produkts: http://www.lavandas.lv/dr-kuznecova-zilie-mali-350g. Katru vakaru izšķīdināju apmēram tējkaroti mālu ūdenī un dzēru šo maisījumu aptuveni 2 nedēļas, pēc tam taisīju pārtraukumu.
Paralēli apmeklēju arī homeopātu un plāns apmeklēt arī naturopātu. Lietoju naktssveces eļļu.
Vēl labs produkts, ko ieteica kosmetologs: http://cosmeticsshop.eu/zīmoli/секрет-красоты-krievija/sekret-krasoti-litokomplekss-aktiv-normālai-un-taukainai-ādai-200-gr.html?search=Sekret+Krasoti&page=2
Āda kļūst sausāka un nav vairs tik taukaina.
21.11.2017 19:12 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Hormoni arī nav izeja, jo viņi uz laiku problēmu notušē, bet neārstē, respektīvi cīnās ar sekām, ne cēloni. Un līdz ko hormoni vairs netiek lietoti - problēma ir atpakaļ ar uzviju. Par homeopātiju man ir divējāds viedoklis - esmu par to tikai tad, ja ir tiešām labs homeopāts, kas piemeklē īstās zāles. Bet tādu ir vai nu retums vai nav nemaz.:-D
21.11.2017 19:02 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Par elzaelza, oo jaa, es arī esmu ievērojusi, ka vnm propogandē savu pareizo viedokli visur kur vien var, īpaši naudas lietās.

Nezinu ko vēl viņa ir rakstījusi, bet šeit viņai ir taisnība. Mūsdienu zinātnē homeopātija tiek grupēta kopā ar kreacionismu, alķīmiju, ufoloģiju un līdzīgām pseidozinātnēm. Homeopātu pētījumi ir tādi paši kā ufologu pētījumi, kuros viņi ''pierāda,'' ka 1950. gadā prezidentu Trūmenu apmeklēja citplanētieši. Es nekad neesmu sapratusi, kā cilvēks vispār var ticēt, ka iedzert vielu ir neefektīvi, sajaukt vielu ar ūdeni un tad iedzert ir neefektīvi, bet ja šo vielu sajauc ar ūdeni un sakrata uz visām 4 debess pusēm kā tiek darīts homeopātijā - lūk tad ir efektīvi, un jo vairāk krati, jo vairāk palīdzēs. Cilvēka izvēle vai maksāt vai nemaksāt div- un pat trīsciparu summas par šādu ''ārstēšanos'' ir labs IQ tests.
Plus te piesauca placebo bet man bieži rodas sajūta, ka daudzi nesaprot, kas ir placebo. Tas nenozīmē pilnīgu vai gandrīz izārstēšanos. Placebo ir neliels rezultāts, piemēram, ja šomēnes uz autores sejas dienā ir vidēji 20 pumpas, tad pēc placebo viņai varētu būt vidēji 19 pumpas. Un ja ir runa par strutojošām pumpām un cistām - tur būs vajadzīgs nenormāli spēcīgs placebo, kāds praktiski nekad netiek novērots. Beidziet ieteikt cilvēkam mest naudu vējā.
21.11.2017 18:18 |
 
Reitings 2
Reģ: 17.11.2017
Aknes cēlonis var būt ne tikai hormoni vai tas, ko saucat par toksīniem organismā. Pie vainas var būt arī gremošanas sistēmas problēmas, depresija, pārāk liela emocionālā slodze. Tautas medicīna/ dziedniecība piedāvā dažādus gan ārīgi, gan iekšēji lietojamus līdzekļus, kas palīdz cīnīties ar šo problēmu. Sākumā gan nepieciešams novērtēt, kas būtu piemērots tieši šajā gadījumā.
21.11.2017 17:59 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Cik labi, ka viņa vienīgā šeit ir 'gudrā' un var apgaismot mūsu visu tumsonību un nezināšānu. :D
21.11.2017 16:46 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Varbūt paskaties vai tev uz konkrētiem produktiem, piem, - glutens, cukuri, piena produkti/laktoze nav alerģija, jo ļoti bieži vien tas ir iemesls spēcīgai aknei.
Par elzaelza, oo jaa, es arī esmu ievērojusi, ka vnm propogandē savu pareizo viedokli visur kur vien var, īpaši naudas lietās. :D
21.11.2017 16:45 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Es neesmu mediķis (ne tuvu tam), līdz ar to es arī neņemšos apšaubīt vai mēgināt atspēkot jebkurus no pētījumiem (kā tos, kas noliedz homeopātijas efektivitāti, gan arī tos, kas nosliecas par labu tai. Nav arī man nekādā sakara izdevīgi homeopātiju slavināt. Rakstot, ka ir diskusijas un viedokļi, vēlējos pateikt vien to, ka ir pētījumi, kas apgāž tās efektivitāti, tāpat kā ir pieredzes, kas tieši otrādi, apliecina, ka tā vai ārstēšanās ar homeopātiskajiem preperātiem ir arī beigusies efektīvi.
Tumsonība izpaužas dažādās sfērās un jomās, bet, ja ir kāds, kam, tā dēvētā tumsonība ir palīdzējusi justies labāk - go for it! :) Neviens jau tieši šeit nesūta lauztu kāju vai vēzi ārstēt ar homeopātiju :-D
21.11.2017 16:41 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
piedošanu par flūdiem :)
21.11.2017 16:30 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
elzaelza, esmu jau ievērojusi, ka Tev ļoti patīk pozicionēt, ka Tavs viedoklis vienmēr ir pareizākais un pārējie nepareizi.

bet tas nav mans viedoklis , Tu vari pati pārliecināties par tā patiesumu uzmeklējot jaunākos zinātniski pētnieciskos darbus par šo tēmu . :) Es taču neesmu vainīga , ka šeit pārsvarā apgrozās ne sevišķi izglītoti cilvēki un apmainās "viedokļiem" tur , kur jau sen nav diskusijas par saturu , bet ir apstiprināts viens vai otrs . Tas , ka pasaku priekšā kā ir patiesībā , nenozīmē , ka tas ir mans viedoklis .
.
Par placebo efektu arī ir papilnam materiālu , ka tā ir tāda acu aizmālēšana .Akne tomēr nav tā lieta , kur varētu palīdzēt placebo efekts .
21.11.2017 16:29 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
elzaelza, esmu jau ievērojusi, ka Tev ļoti patīk pozicionēt, ka Tavs viedoklis vienmēr ir pareizākais un pārējie nepareizi.

bet tas nav mans viedoklis , Tu vari pati pārliecināties par tā patiesumu uzmeklējot jaunākos zinātniski pētnieciskos darbus par šo tēmu . :) Es taču neesmu vainīga , ka šeit pārsvarā apgrozās ne sevišķi izglītoti cilvēki un apmainās "viedokļiem" tur , kur jau sen nav diskusijas par saturu , bet ir apstiprināts viens vai otrs . Tas , ka pasaku priekšā kā ir patiesībā , nenozīmē , ka tas ir mans viedoklis .
.
Par placebo efektu arī ir papilnam materiālu , ka tā ir tāda acu aizmālēšana .Akne tomēr nav tā lieta , kur varētu palīdzēt placebo efekts .
21.11.2017 16:29 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
elzaelza, esmu jau ievērojusi, ka Tev ļoti patīk pozicionēt, ka Tavs viedoklis vienmēr ir pareizākais un pārējie nepareizi.

bet tas nav mans viedoklis , Tu vari pati pārliecināties par tā patiesumu uzmeklējot jaunākos zinātniski pētnieciskos darbus par šo tēmu . :) Es taču neesmu vainīga , ka šeit pārsvarā apgrozās ne sevišķi izglītoti cilvēki un apmainās "viedokļiem" tur , kur jau sen nav diskusijas par saturu , bet ir apstiprināts viens vai otrs . Tas , ka pasaku priekšā kā ir patiesībā , nenozīmē , ka tas ir mans viedoklis .
.
Par placebo efektu arī ir papilnam materiālu , ka tā ir tāda acu aizmālēšana .Akne tomēr nav tā lieta , kur varētu palīdzēt placebo efekts .
21.11.2017 16:29 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
elzaelza, esmu jau ievērojusi, ka Tev ļoti patīk pozicionēt, ka Tavs viedoklis vienmēr ir pareizākais un pārējie nepareizi.

bet tas nav mans viedoklis , Tu vari pati pārliecināties par tā patiesumu uzmeklējot jaunākos zinātniski pētnieciskos darbus par šo tēmu . :) Es taču neesmu vainīga , ka šeit pārsvarā apgrozās ne sevišķi izglītoti cilvēki un apmainās "viedokļiem" tur , kur jau sen nav diskusijas par saturu , bet ir apstiprināts viens vai otrs . Tas , ka pasaku priekšā kā ir patiesībā , nenozīmē , ka tas ir mans viedoklis .
.
Par placebo efektu arī ir papilnam materiālu , ka tā ir tāda acu aizmālēšana .Akne tomēr nav tā lieta , kur varētu palīdzēt placebo efekts .
21.11.2017 16:29 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
elzaelza, esmu jau ievērojusi, ka Tev ļoti patīk pozicionēt, ka Tavs viedoklis vienmēr ir pareizākais un pārējie nepareizi. Ņemot vērā, ka esi citējusi tieši manu tekstu, atbildēšu tā - ja ir cilvēki, kuriem kaut vai tikai placebo ietekmē homeopātija (vai citas pseidozinātnes) palīdz, tad neredzu iemeslu, kādēļ to nemēģināt gadījumos, kad nav mirstamā kaite un viskaut kas no tradicionālās medicīnas jau ir izmēģināts. Jo sevišķi, ja nereti tradicionālās medicīnas metodēm mēdz būd trakākas blakusparādības, kā pati vaina, kuru mēgina ārstēt. Mēs jau nezinām, vai autorei tieši hormoni ir tie, kas pie vainas.
21.11.2017 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Visi tik gudri runā par to, ka jāmeklē iemesls (protams tā ir), bet sakiet kā lai to atrod, ja apmeklēti vismaz 10 ārsti un neviens nav atradis iemeslu??? Cits izraksta kkadus losjonus, cits liek iet pie kosmetologa uz tirišanu, cits liek dzert roaccutane, bet viss tomer atgriežas...
Tiem kam ir aknes problemas sapratīs cik sāpīga šī tēma...
21.11.2017 15:49 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Protams, par homeopātijas efektivitāti ir diskusijas, pētījumi un viedokļi, kuros domas dalās, BET... Tu nekad neuzzināsi, vai tieši Tev tā varētu līdzēt, ja nepamēģināsi

Tev ir novecojusi informācija , homeopātija ir pseidozinātne un tā izārstēt neko nepalīdz . Domas tur arī nedalās , jo jau ir pierādīts , ka tas nav efektīvi .Visas homeopātiskās zālītes sastāv no ūdens , kur tikai pievienots klāt pavisam niecīgs % kādu vielu , kuras ne ārstu , ne neārstē . Dažos gadījumos tā "palīdzēšana" izpaužas placebo efektā .
.
Hormonus var sabalansēt tikai zinošs un labs ārsts , kurš sākumā izpētīs tavu hormonālo stāvokli , vai tā akne nerodas no tā . Ja rodas , izrakstīs zāles konkrēti trukstošam hormonam .
.
.
Roaccutane ir labas zāles , bet arī tās var būt efektīvas tikai tad , ja ir izzināts iemesls , kāpēc tev rodas akne . Pretējā gadījumā , uz lietošanas laiku un kādu laiku pēc - būs miers , pēc tam atkal akne var uzmesties .
Jāmeklē iemesls .
21.11.2017 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Mans dermatologs arī skaitijas LV labs, bet kā jau minēju pašai bija jāuzprasās uz analīzēm, neko nekontroleja, tikai receptes rakstīja un par katru visiti 40 eur.
21.11.2017 15:08 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Ja esi jau tik daudz visu ko izmēģinājusi, domājams, ka homeopāts neko sliktu Tev nenodarīs (bet nav arī garantija, ka līdzēs). Protams, par homeopātijas efektivitāti ir diskusijas, pētījumi un viedokļi, kuros domas dalās, BET... Tu nekad neuzzināsi, vai tieši Tev tā varētu līdzēt, ja nepamēģināsi ;)
21.11.2017 14:40 |
 
Reitings 8
Reģ: 26.09.2017
Paldies par ieteikumiem.
Pati tagad arī pie dermataloga piestaigāju. Jau gadiem cīnos ar pumpām, kas agrāk bijis nieks salīdzinoši, taču tagad tas viss ir izgājis no rāmjiem, īpaši pirms līdz kā beidzu hormonu zāles dzert, parādījās uzliesmojums. No vaigiem un zoda un vaigu kaula pumpas masveidā bīdās uz kakla zonām...
Bija lāzera procedūras un dažādi medikamenti, gan iekšīgi gan ārīgi. Ir lietoti gandrīz visi iespējamie. Paliek tikai trakāk. Dermatalogs norausta plecus un dot dzert stipras zāles jo vairs nekas nav efektīvs, un, lai neatstātu pumpu pēdas, VIŅU RAŠANOS JĀPĀRTRAUC.
Taču diagnostiku īpašu neveic, uz ko es uzprasos, dermataloģe atbilst, ka man tas šobrīd nav mērķtiecīgi, galvenais ir apstādināt pumpas, lai neveidotu rētas...
Analīzes ir labas. Uz alergēniem dermataloģe neiesaka veikt jo tie neesot īst precīzi, jo tur ir krusteniskie savienojumi...
Esmu izmisusi... ko man iesākt!?
Nezinu ko klausīt... tomēr skaitās laba un zināma Latvijā.
:'-(
21.11.2017 14:11 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Vislabak uzzinat iemeslu kapec metas pumpas. Pasai ari reizem ir si problema. Nevaru lietot piena produktus liela daudzuma, tad sametas akne un nenoiet ilgi. Kad gaju pie dermataloga, tad daudziem, kuri cinijas ar akni atklaja kadu nepanesibu cvai alergiju pret produktiem, ka ari vedera problemas.
Man palidzeja samazinat akni ari intensivs sports un sauna vai pirts reizi nedela. Kartigi izsvistot izvadas toksini no organisma, bet tad ir jabut lielam gribas spekam, jo rezultatu vareja redzet tikai pec menesa, un ja partrauc tadu rezijumu, tad akne atgriezas.
Par zalem gan skatos diezgan skeptiski, jo izlasot blakus paradibas, labak tomer izveleties kadu alternativo arstesanas metodi, jo kimija var nopietni radit vel citas vainas.
21.11.2017 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Man roaccutane palīdzēja tikai uz to laiku kad dzeru un kādu pus gadu pēc tam. Viss atgriezas. Un tās mokās ar sauso ādu. Ceru, ka tev ārsts normāls, jo man pašai katru mēnesi bija ja uzprasās uz analīzēm, viņam bija vienalga, kaut arī tās ir obligātas.
21.11.2017 09:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits