Nevaru saprast

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Kāpēc cilvēki tik dīvaini uz mani skatās, kad es saku, ka man nav tiesību? Vēl nevaru saprast, kad cilvēki man jauta: „Kad iesi likt tiesības?”. It kā runa ietu par kaut kādu pirmās nepieciešamības lietu. Vai kaut ko obligātu, kā piemēram pases saņemšanu. Nesen pazīstajam no Anglijas atbrauca meitene-draugs. Es zinu, ka viņai uz doto brīdi nav puiša. Es gribēju ar viņu aiziet padzert kafiju un pajautāju paziņam lai viņš man iedod viņas kontaktus. Viņš iedeva, bet pirms tā teica: „Tikai ņem vērā, ka tā ir meitene, kurai ir svarīgi lai puisim būtu vāģis”. Un ar to viņš JAU sabojāja man visu omu, pirms es pat ielūdzu to meiteni kaut kur ar mani aiziet. :( Nevaru saprast kāpēc cilvēkiem ir tik svarīgi lai tev būtu tā vadīšanas iemaņa? Piem., man pats galvenais ir lai man būtu interesanti un patīkami ar cilvēku pavadīt laiku. Un ja meitene kaut ko nemāk – teiksim, dziedāt – man tas nav tik svarīgi. Pats jocīgais šajā visā ir tas, ka šo jautājumu – „kad tu iesi likt tiesības?” – man bieži arī uzdod stipra dzimuma pārstāvji. Sāk jau nedaudz besīt… :P Varbūt, iešu arī nolikšu – vienkārši lai no manis visi atp*šas. :D
14.11.2017 17:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un ja man ka Rugas centra muzigi staajsam un dzivjosam cikvecinam pariciggi it tikai taksi.
14.11.2017 18:08 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Ar dziedāšanu jau no punkta A līdz punktam B netiksi, bet ar auto tiesībām gan :-D
Nav jau baigi svarīgi, bet parocīgi gan ir.
14.11.2017 18:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
1 un venigais likums, kamer neslekpavo, nezodz, netirgo naktotikas un cilvekus timmer sava dzivve dari ka velies. Nu butibaa
ja grbi svngero, ja gribi neliec tiesibas TA IR TIKAI TAVA VIENGA DZIVE...pilnigi po ko doma citi.;-)
14.11.2017 18:00 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Man arī nav tiesību un es neplānoju likt. :) Par to attieksmi - priecājies, ka neesi no "masas", kur cilvēki cenšas kaut kur ietilpt un līdzināties viens otram. Esi Tu pati un viss ir ok.;-) Esmu sastapusi cilvēkus, gan kuriem patīku, gan ir iemīlējušies manī, gan uzskatījuši par jocīgu, nezinu, man tāpat viss ir ok un es zinu, ko gribu un, kas nav priekš manis.;-) Ar tādiem "masu" tipa cilvēkiem nelabprāt komunicēju, bet tā ir mana izvēle. Nav vienkārši interesanti, jo jau laikus zinu, ka viņi skatīsies skatlogos un "apbrīnos" to, kas ir pusei Rīgas iedzīvotāju mugurā, prasīs "kad liksi tiesības?" un uzskatīs, ka sašķēlušies matu gali ir kas briesmīgāks par cilvēka bojāeju, piemēram. Es redzu citādi. Spiest neko nespiežu, bet man ir tiesības izvēlēties, kādā sabiedrībā esmu taču!
14.11.2017 17:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits