KĀ PIESPIEST VĪRIETI?

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, Cosmo čalotājas!
Romantika, skūpsti, glāsti, sekss ... Tas viss mums ir. Nevaru sūdzēties.
Taču vēlējos pajautāt par kādu problēmu, kura, iespējams, nomoka ne tikai mani.
Kopumā savu vīrieti pieskaitu pie pedantiem ar augstu kultūras līmeni. Viņš arī daudz lasa, tai skaitā filosofu darbus, nesen arī iesaistījies džentlmeņu klubā.
Tomēr jau ilgāku laiku netieku galā ar kādu problēmu. Kad mans vīrietis apmeklē tualeti pa lielam, viņš ūdeni, protams, nolaiž. Bet tas arī viss. Viņš pat nepaskatās, kāds ir rezultāts. Bet rezultāts bieži mēdz gadīties tāds, ka uz klozeta vēl palikušas brūnas švīkas, citreiz pat ūdenī skalojas palicis nenoskalots fekālija gabals. Vistrakākās ir situācijas, kad ir tā sauktais "lipeklis"- kad fekālija ir ļoti lipīga un arī aromāts nav no tiem patīkamākajiem. Šādos gadījumos tā pielīp pie klozeta un grūti skalojas. Tas ir raksturīgi gadījumos, kad ēsts spēcīgs ēdiens- nūtrijas vai meža gaļa, ass buljons ar olu un bifšteks vai kas tamlīdzīgs.
Poda slotiņu viņš principiāli neatzīst un uzskata, ka tāda nav vajadzīga. Visi mani centieni paskaidrot tās funkciju ir lieki. Viņš nespēj pieņemt domu par to, ka pēc ūdens nolaišanas ir jāpārbauda, vai viss ir aizskalots, vai nevajag nokopt atlikumu. Tā esot lieka laika izšķērdēšana, vīrietim vispār nav jābūt sīkumainam, ir jākoncentrējas uz lielām lietām- tā viņi spriežot savā džentlmeņu klubā.
Jā, un pavisam nepatīkama ir situācija, ja vēders ir mīksts un defekācijas laikā veidojas tā sauktie "spridzekļi", kuru rezultātā atsevišķas fekālija daļiņas nonāk uz klozeta malas augšā, kur ūdens vispār netiek klāt. Tas, protams, nekad netiek notīrīts.
Vai kādai ir līdzīga pieredze, kādi ir padomi? Vai ir kādas labas receptes, kā vīrieti piespiest, pārliecināt, ka šādi estētikas jautājumi tomēr jārisina pašam, nevis jāgaida, kad to darīs mīļotā sieviete? :-/
14.11.2017 08:29 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
nosūdzēju

Bet kam tad Tu nosūdzēji manu vīrieti? Jā, piekrītu, ka dažkārt tas, kas aiz viņa paliek, ir diezgan pretīgi, nenoliedzami. Bet kura tad ir tā instance, kur par šādām lietām var iesniegt sūdzības? Pašvaldības policija ir vienīgais, kas man nāk prātā, tomēr diez vai es par sev tuvu cilvēku rakstītu iesniegumu policijā.
15.11.2017 08:12 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
nobloķēju un nosūdzēju, sen kaut kas tik dziļi pretīgs nebija lasīts te (e)
14.11.2017 14:00 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Alexxa es atkal domāju,ka Maija grib piespiest draugu ko neķītru darīt:-D
Sūti draugu pie kaimiņiem lai iet uz tualeti,pasaki,ka pods salūza:-D
Kas tas par sviestu!? Bet protams, ka papīru viņš izmanto

Esi pārliecināta,ka īstajam mērķim izmanto? :-D
14.11.2017 12:23 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
ceram, ka tualetes papīru Tavs jaunskungs atzīst

Kas tas par sviestu!? Bet protams, ka papīru viņš izmanto!
14.11.2017 11:31 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
ceram, ka tualetes papīru Tavs jaunskungs atzīst - džentlmeņiem piestāv balta apakšveļa, bet brūnas svītru pēdas gan nebūtu daiļi.
14.11.2017 11:18 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Viņa nevar veci piespiest notīrīt aiz sevis bremzēšanas pēdas, kā tad viņa piespiedīs veci precēties!:-):-D:-D
14.11.2017 11:12 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Es atverot domāju, ka kādai atkal precēties sakārojies pret vīrieša gribu,

Nu, piedod, bet tik zemu, ka piespiest vīrieti precēt mani pret paša gribu, gan es nekad nenokristu.
14.11.2017 11:06 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es atverot domāju, ka kādai atkal precēties sakārojies pret vīrieša gribu, bet te - kakas :-D:-D:-D
14.11.2017 09:08 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Dzīvoklis/māja ar atsevišķām labierīcībām tev un tavam džentelmenim + mājkalpotāja. Citu risinājumu neredzu.
.
Šī troļļa tēmas man ir reāli vismīļākās, tādas naivi fantastiskas un tie detalizētie apraksti - bomba. :-D
14.11.2017 09:00 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Kaķis.

Man vajag reālus risinājumus. Šāds diezin vai strādās. Protams, esmu norādījusi, ka smaka neiziet, ja visu kārtīgi nesatīra, taču tas nav devis efektu.
14.11.2017 08:41 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Trolli, tu esi pretīgs! Es ēdu brokastis, kad šito sāku lasīt.
Tā kā kādreiz kaķus, kas nokārtojās, kur nevajag, lika ar degunu pie čupas un bāra, mēģini viņu iebakstīt tajā, ko viņš aiz sevis atstāj.
14.11.2017 08:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits