Darbs pec bernu kopsanas atvalinajuma

 
Reitings 97
Reģ: 13.05.2016
Jautajums tam kuras pec bernu kopsanas atvalinajuma neaizgaha vairs stradat , ko jus darat? Man mazajam tulit gads , ir vel laiks domat vel, bet gribeju zinat tas kuras neaizgaja stradat, ar ko nodarbojaties? Ar kadu hobiju? Vai vnk tik ta piestradajat lai nav majas jasez? Un kapec atpakal stradat neaizgajat? Man vīrs negrib lai eju atpakal stradat. Un doma tpt mazo tik uz 2 gadiem darzina laist, ta ka nebutu kas iznem no bernu darza, tad doma ir piekrist vinam. Tik domaju ko es darisu. Nekad neesmu sedejusi bez darba. Varbut atsaksu sportot bet tpt tas neaiznem daudz laika un ne katru dienu.
13.11.2017 14:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ej uz NVA bus pabalsts 9 menesus, un piesakies kads kursos, tur maksa stipendiju. Maza dabus darzinu varesi iet stradat..
13.11.2017 15:09 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Godīgi sakot, es pat neapsvēru iespēju neiet atpakaļ strādāt :-D Jā, man ir vaļasprieks, ar kuru labprat nodarbotos, bet, kā saka "arī mākslieniekam gribās ēst" - zinu, ka no sava vaļasprieka vien paēdusi nebūšu, un arī pašrealizējusies pilnībā ne tik. Turklāt, tie bērni ir tik atšķirīgi - mana atvase pat nepieļauj opciju, ka es varētu mājās kaut ko padarīt pie datora (vai, nedod Dievs, pie saviem mākslas projektiem), līdz ar to, man tāpat bērns būtu jāved uz dārziņu... Katrā ziņā - es pieļauju, ka ir tādi īpašie gadījumi, kad sieviete var atrast sev nodarbi neejot strādāt, bet tas nav par mani. Es reāli izbaudu, ka esmu atgriezusies darbā!
13.11.2017 15:05 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Un ko Tu darīji visu bērna pirmo gadu? To pašu dari arī nākamo gadu. Nevajag lolot cerības, ka var piekopt kaut kādu īpašu hobiju, ja mājās ir toddler. Ne tur kāda šūšana, ne tamborēšana var sanākt (cik nu pašai sev kādu šalli noadīt varbūt).
Ja tev pašai negribas uz darbu un vīra ienākumi ļauj uzturēt ģimeni, tad nestrādā. Ja mājās garlaicīgi, bet bērns tomēr jāauklē, tad jāmeklē, kā piepildīt ikdienu kopā ar bērnu.
13.11.2017 15:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits