Meitene, kurai visi skrien pakaļ.

 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Sveikas, meitenes/sievietes.
Pēdējā laikā ir viena liela problēma - mana klase ir sadalījusies 2 daļās - puiši un meitenes, kuras skrien pakaļ citai klases meitenēm. Sīkāk stāstot, mums klasē ir viena meitene, kurai visas pārējās klases meitenes skrien pakaļ. T.i, kad viņa iet pīpēt, tad obligāti visām ir jāiet viņai līdzi, ja nē, tad tevi sāk nodirst, visas pārējās sanaido pret tevi, tas ir tā - nedari, ko lieku, tad izdzīvo visus atlikušos skolas gadus heitā. Viss sākās ar to, ka man bija labākā draudzene. Tā meitene (turpmāk K) viņu atņēma, gāja ārā katru dienu, visur kopā iet, utt. Paliku bez labākās draudzenes. Tad K atņem vēl pārējās draudzenes. Visas viņai tagad klausa. Pašlaik starpbrīžos, stundās sēžu viena. Ar mani viss ir kārtībā, ģērbjos pietiekami labi, raksurs ir labs, esmu gudra, bet pēc viņu domām esmu citāda, jo neskrienu pakaļ K. Starpbrīžos dzirdu, kā visas meitenes smejas par manām bildēm, kuras lieku IG. Un viss tāpēc, ka K atrada ko smieklīgu. Bērnības draudzene arī tagad smejas. Kā jau teicu, esmu palikusi viena. Es pat nezinu ko iesākt, jo esmu klasē pa vidu...
18.10.2017 15:50 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es nesaprotu tu vēl ar viņām kaut ko runā un atbildi?? Kāpēc viņas vispār vēl zvana?? Es jau sen būtu izlamājusi visas 3stāvīgos vārdos :D
Ja tāda kaza zvana varbūt mācies atbildēt lai aizveras uz visiem laikiem.
18.10.2017 18:39 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
viss ir tīri vienkārši - bez barveža gala pastāv arī (ja ne lielākā) cita daļa klases, ar kuriem, pēc tava stāstītā, var saprast, ka viss ir baigi forši - i par spēlēm var parunāt, i tevi nepazemo, i kopumā normāli cilvēki. ar tiem arī komunicē, neņemot vērā, ko saka cilvēki bez mugurkaula (tie, kas māk pastāvēt par savu viedokli, pat, ja tas nesakrīt ar apkārtējo, neskrien pakaļ citiem).
18.10.2017 18:38 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Toties , ja gribi skolotājai pierādīt , kāda ir patiesā situācija , izmanto mūsdienu tehnoloģijas . Pa kluso ieraksti /nofilmē šo mobingu , tikai tā , lai meičas neredz un nenojauš , ka tiek ierakstītas . Un pēc tam parādi to skolotājai , tikai arī - divatā , lai esi tu un skolotāja . Pierādījumi būs un arī , ja skolotāja nav galīgi stulba aita , kura tēlo , ka "nav mana problēma" , situācija tiks kādā veidā risināta .
18.10.2017 18:35 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ar mobingu cīnīties ir grūti . Diemžēl visos laikos , visās klasēs tas pastāv un ne vienmēr ņirgājas par kādu iemeslu , arī bez iemesla var vienkārši kā tevi apsmet , jo paliki viena . Tāpēc jau smejas , ka viņām nepatīk , ka tev ir savs mugurkauls . Ieteiktu nezaudēt pašcieņu un neņemt personiski tos apvainojumus un asprātīgi stulbos komentārus un jautājumus . Aitu bars bija un paliks , kamēr karavāna ies tālāk |-) (l)
Turpini spēlēt spēles un apspriest ar citiem , jau ar šo tu esi spēcīga , ka esi diezgan interesanta un tev ir domubiedri . :) Saglabā arī savu Instagramu , es pat ieteiktu neslēpties un netaisīt katrreiz jaunu , bet dzīvot ar esošo , bet replikas ignorēt . Ja tev uzprasa "ko tad tev tāds niks čikita112 , jūties baigā čika" ? Pasmaidi un pasaki "kā vēl" vai vispār noignorē . Ja turpina tālāk "ko ignorē" , izej no klases .
18.10.2017 18:32 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Varbūt mēģini iet pie sociālā pedagoga skaidrot situāciju? Aizej, parunājies, palūdz, lai iesaka, ko tev darīt, kā labāk reaģēt.
Vispār jau apbrīnoju, ka spēj vienkārši mierīgi sēdēt telefonā. Man gan pamatskolā nebija tā, ka visas klases meitenes bija pret mani, bet reizēm gadījās kādi strīdiņi, kad kādas 2 dienas tiešām ne par ko neviens ar mani nerunāja. Ja arī apcēla, devu uzreiz pretī, nebiju jau uz mutes kritusi. :D
Vidusskolā situācija krasi mainās, bet nav jau jēgas neko tādu teikt, jo meiteni jau neuztrauc, kas notiks vidusskolā. Nav viegli šādā situācijā dzīvot ikdienā, cerot, ka vidusskolā viss būs citādi. A ko darīt līdz vidusskolai, ja kopā vēl daži gadi jāmācās??
18.10.2017 18:27 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
@nfuuz Teiši tā es arī izdarīju - uztaisīju jaunu un ļauju sekot tiem, kurus vēlos. Bet tad atkal zvanīja un kautko smējas, kāpēc tāds niks utt. Bet nu jā, kā teici - neskriet pakaļ. To es arī daru, neskrienu pakaļ un tāpēc arī esmu šis apsmieklu centrs
18.10.2017 18:25 |
 
Reitings 33
Reģ: 27.03.2017
Nuu, es Tavā vietā uztaisītu jaunu Instagramu, un sekot tikai tiem kuriem Tu gribi lai seko Tev atpakaļ. Tas ko Tu dari ir Tavā ziņā, bet ir iespējama skaudība. Kāpēc viņām ir vajadzīgs bars? Jo nejūtas labi vienatnē. Es arī vidusskolā pēdējo klasi pavadīju viena, ( 4 klasi ), bija grūti pierast, bet apradu ar to. Protams, pārvācos uz citu valsti, utt, tagad mainīju skolu, es esmu viena, bet skolā esam vien 15, visi mēģinam runāties viens ar otru. Tas ka viņas skrien pakaļ, nenozīmē ka Tev to arī vajag. Vēlāk, būs grūtāk uz individualitāti, nevarēs vienas neko izdarīt. Tāpēc, neņem galvā, lai skrien, bet pēc gadiem redzēsi, ka tālu viņas nekur netiks
18.10.2017 18:16 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.09.2017
Neiespringsti baigi, kad būsi vidusskolā viss jau sen būs norimis. ;-):-)
Dari to ko gribi un neļauj kādam sev ko uzspiest. ;)
18.10.2017 18:05 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Sēdēt ar nodurtu galvu telefonā kamēr par tevi ņirgājas? Nu nē, atceroties manus skolas laikus šādā brīdī spalvas ietu pa gaisu un visa klase skanētu no pietstāvīgiem vārdiem:-D Mums katrs mācēja pastāvēt par sevi,bija, protams, tie klusie, bet viņus neviens neaiztika, kaut kā visi "ņēmāmies" savā starpā, gan draudzējāmies, gan strīdējāmies, jo bija par ko, nevis par tādām lietām kā apģērbies vai spēlē datorspēles(tas nevienu neinteresēja).
Nezinu kāda Tev tur klase kopumā, bet mēģini draudzēties ar citiem un nepalikt viena, nedot iemeslu, lai Tevi aprunā. Ja tu esi tā kuru aprunā, tad "piekasīsies" pie jebkā.
18.10.2017 17:42 |
 
Reitings 29
Reģ: 03.01.2017
Jo vairāk reaģēsi, jo interesantāk viņām šķītīs! Nepakļaujies provokācijām, un nemaini sevi, savas darbības viņu dēļ. Komunicē ar tiem klasesbiedriem, kas nav tajā kompānijā. Viņu smīkņāšanu izliecies nedzirdam.
18.10.2017 17:06 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Nepatīkami jau ir, bet ignorē un centies neizrādīt, ka Tevi viņu uzvedība ietekmē. :)
Gan jau pašas saleksies drīz savā starpā un kompānija vēl paspēs piecas reizes izmainīties un esmu gandrīz droša, ka drīz vien 'draudzenes' būs atkal klāt, bet iesaku saglabāt pašcieņu, ja tā notiek :)
18.10.2017 16:48 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Dimantuks,a nu ja atnāks vecāks cilvēks un pateiks par meitenēm,tad protams noticēs meitenēm?Murgošāna:-D
18.10.2017 16:44 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Nu tad neej uz skolu.Neesi vienīgā,kam ir problēmas ar ģimeni,tāpēc nevajag taisīt no tā baigo drāmu.
18.10.2017 16:44 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
@vienspats Mums klasē bija vēl viena meitene, kuru apsmēja, bijām draudzenes. Viņa aizgāja, tagad esmu viņas vietā. Uz visu apsmiešanu nereaģēju, sēžu malā, skatos telefonā ko, viņas man ko saka, neskatos, ignorēju, bet viņām still interesanti to darīt
@BananaGod Es māku uztvert kritiku, bet es tikai uz to arī atbildu, lai viss ir skaidri un gaiši. Par to, vecāki zin, skolotājas zin, bet tā K māk tēlot nevainīgu skolotāju priekšā. Ja to redzētu dzīvē, būtu vieglāk saprast. Un es kautko pasaku skolotājai, tad es viena, pret visām 6 meitenēm. Protams, ka skolotāja noticēs vairākiem cilvēkiem, nevis vienam
18.10.2017 16:43 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Kā arī es pati neteicu, ka esmu labāka. Tā jau dēļ šī visa esmu palikusi klusa, kā arī pašai šobrīd ir smagas problēmas ar ģimeni. Es vienkārši šo visu nevaru vairs izturēt.
18.10.2017 16:40 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Vaina jau nav bildēs vai tajā ko Tu dari, bet vienmēr jau vajag kādu par ko pasmieties, viss jau atkarīgs kā to uzņem. Jo interesantāk to uzņem, jo interesantāk ir pasmieties.
Es Tev iesaku turpināt darīt ko dari - liec IG ko gribi, spēlē datorspēles un apspried tās ar saviem klasesbiedriem.
Nav vērts mainīt IG kontus vai beigt apspriest datorspēles ar klasesbiedriem. Nebūs IG vai CS, būs kaut kas cits. Ja taisies sevi ierobežot un reaģēt uz katru smiekliņu, tad tas varētu būt labs iemesls, lai Tevi apsmiet būtu interesanti.
18.10.2017 16:38 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Dimantuks,holy sh*t.Nevajag visu redzēt tev izdevīgā gaismā.Tu pat normāli nevari reaģēt uz kritiku internetā,kā tu tad uzvedies skolā?Uzreiz sāk psihot un raudāt?
izsmej klasesbiedrus, to stilu, zog lietas no citu somām, un visu laiku liek citiem kautko sev nopirkt, kautgan pašām ir naud, skaitās normāli

O jā,un tagad man vēl pasaki,ka ne vecāki,ne klasesaudzinātāja neko par to nezin un neko negrib darīt:-D
18.10.2017 16:38 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Tātad, cik sapratu - es un pārējie ir bērnudārzs, jo aprunājam tipiskas un parastas lietas savā starpā, bet meitenes, kurasskrien pakaļ citai, visu laiku kautko tēlo, izsmej klasesbiedrus, to stilu, zog lietas no citu somām, un visu laiku liek citiem kautko sev nopirkt, kautgan pašām ir naud, skaitās normāli, bet mēs, pārējo bērnudārzs, ja?
18.10.2017 16:36 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Ak,dievs,bloķē viņu numurus un viss.Nevarat to visu apspriest privāti?Gan tu,gan tavi klasesbiedri ir viens milzīgs bērnudārzs.Viņi uzvedās kā debīli un skatoties uz tavām atbildēm-neesi labāka par viņiem
18.10.2017 16:33 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Cik Tev gadi?
18.10.2017 16:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits