Meitene, kurai visi skrien pakaļ.

 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Sveikas, meitenes/sievietes.
Pēdējā laikā ir viena liela problēma - mana klase ir sadalījusies 2 daļās - puiši un meitenes, kuras skrien pakaļ citai klases meitenēm. Sīkāk stāstot, mums klasē ir viena meitene, kurai visas pārējās klases meitenes skrien pakaļ. T.i, kad viņa iet pīpēt, tad obligāti visām ir jāiet viņai līdzi, ja nē, tad tevi sāk nodirst, visas pārējās sanaido pret tevi, tas ir tā - nedari, ko lieku, tad izdzīvo visus atlikušos skolas gadus heitā. Viss sākās ar to, ka man bija labākā draudzene. Tā meitene (turpmāk K) viņu atņēma, gāja ārā katru dienu, visur kopā iet, utt. Paliku bez labākās draudzenes. Tad K atņem vēl pārējās draudzenes. Visas viņai tagad klausa. Pašlaik starpbrīžos, stundās sēžu viena. Ar mani viss ir kārtībā, ģērbjos pietiekami labi, raksurs ir labs, esmu gudra, bet pēc viņu domām esmu citāda, jo neskrienu pakaļ K. Starpbrīžos dzirdu, kā visas meitenes smejas par manām bildēm, kuras lieku IG. Un viss tāpēc, ka K atrada ko smieklīgu. Bērnības draudzene arī tagad smejas. Kā jau teicu, esmu palikusi viena. Es pat nezinu ko iesākt, jo esmu klasē pa vidu...
18.10.2017 15:50 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Es pat vairs nedrīkstu ar klases biedriem (puiši, kuri spēlē datorspēles) apspriest spēles gaitas? Viņas jau speciāli staigā garām visu laiku, klausās. Puišiem arī viņas nepatīk. Un IG profils ir privāts, tagad zvanās un visu laiku kautko saka par to, ka neaceptēju utt. Es gribu uz citu skolu, vecāki neļauj
18.10.2017 16:31 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Tu pati veido sev problēmas apspriežot visu ar nepareiziem cilvēkiem citu cilvēku klātbutnē(t)Un par tiem instagramiem,uztaisi privāto profilu un viss.Man tāda sajūta,ka tu pati mēģini pievērst ar savu uzvedību sev uzmanību:-D
18.10.2017 16:23 |
 
Reitings 31
Reģ: 01.10.2017
Dimantuks izklausās pēc tipiskas skolas laiku autsaideres :D Neko tur nevar izdarīt, vienkārši audz, atrodi draugus ārpus skolas un neņem daudz galvā to visu, tpt neko neizmainīsi tgd :D
18.10.2017 16:22 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Es izveidoju jaunu profilu šodien, pēc apsmiekla. Neko tādu nelieku.. Daži selfiji :D Bet visi jau zin, ka ko spēlēju, jo es ar klases biedriem dažiem uzspēlēju csgo un tad skolā pārrunājam savā starpā mačus, utt. Viņas, protams, visu noklausās vienmēr un izmanto to pret mani. Tā jau ir grūti pārdzīvot tuva cilvēka nāvi, ka vēl papildus šis
18.10.2017 16:15 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ak, skolas gadu problēmas - tobrīd šķiet, ka visā pasaulē nav nekā dramatiskāka, bet pēc pāris gadiem tam vairs nebūs nekādas nozīmes. :-D Risinājums aktuālajām problēmām: tu nevari piespiest citus cilvēkus draudzēties ar sevi, ja viņi to nevēlas. Izdari secinājumus par to, kādas ir tās meitenes, kas tik viegli met kažoku uz otru pusi un ej uz priekšu. Nepārdzīvo, ka tādas meitenes negrib ar tevi draudzēties, tās nav nekādas draudzenes. Un atceries pati tā nekad neizturēties pret. Meklē draugus ārpus klases - online vai citur, nodarbojoties ar kādu hobiju, pulciņu utml. Esi jauka un pieklājīga, neklausies baumās un nebaumo pati, nekašķējies ar citiem. Galu galā, koncentrējies uz mācībām un sevis pilnveidošanu.
.
Un jā, uzliec IG privāto kontu - padomā, cik daudz no savas dzīves tu liec soc.tīklos un vai tas viss ir tiešām nepieciešams. Es savos dumpīgajos tīņa gados droši vien būtu nobloķējusi visus ex-draugus visos soc.tīklos un pateikusi, lai iet dirst, bet tā kā manā jaunībā tādas opcijas nebija, es vienkārši nolēmu, ka man ir ļoti vienalga un kļuvu par dusmīgu panku. :-D
18.10.2017 16:09 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Dimantuks,nu tas uztaisi citu profilu/neaptiprini fake profilus.Nu priekš kam tad tu stāsti,ka spēlē kaut ko internetā?:-D
18.10.2017 16:03 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
1. Man jau ir privāts, bet viņas veido fake profilus vai caur citiem cilvēkiem jautā, lai parāda
3. Es meklēju, pati spēlēju datorspēles, tur atrodu draugus un uzreiz jaunas baumas - es salaižu ar čaļiem no neta, ar kuriem spēlēju csgo... Kautgan tā nav patiesība
18.10.2017 15:56 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
1.Aizver savu IG,lai visādas K.tur nelietu
2.Tavas "draudzenes" ir situ bārs bez smadzenēm,kuras atrada sev līderi
3.Meklē sev draugus ārpus skolas
18.10.2017 15:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!