SOS! Ko vilkt?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Pēdējā laikā nopirku sev jaunus apģērbus un tagad noderētu kāds fīdbeks (nezinu pareizu vārdu latviešu valodā). Lai būtu godīgi, uzreiz pateikšu, ka es šādus jautājumus uzdodu arī citos portālos, un tur arī dod labus padomus, bet vairākumā tur komentē vīrieši. Bet tā kā mans mērķis pirmajam kārtam ir iepatikties pretējām dzimumam, es domāju, ka šā foruma dalībnieku komentāri būtu ļoti vērtīgi. Pie tam man vēl ir daudz jautājumu sakarā ar apģērbiem, un man negribas priekš katram savam jautājumam taisīt atsevišķo tematu. Būtu daudz ērtāk visu rakstīt tieši šeit. Bet pirms es sāku man ir divi tādi kā jautājumi:
1) Vai var vispār uztaisīt tādu tematu? Tas būs tāda, kā mana garderobes dienasgrāmata. Tas taču nav pret noteikumiem? (t)
2) Kā to vislabāk noformēt? Redziet, es nesen mēģināju šeit uztaisīt tematu un ielikt tur daudzas bildes, bet nezinu kāpēc forums visas bildes, izņemot pirmās divas, automātiski izdzēsa.
Tā ka man ir divi varianti: vai nu es aploadēju savas bildes kādā bilžu hostingā (līdzīgi Imagebam’am) vai nu lieku tos kādā mākonī un atstāju pēc tam šeit linku.
Ko jūs domājat?
Lūdzu mani nepārprast: es nemēģinu šādā veidā pašapliecināties vai kaut kā pacelt sev pašapziņu – neprasu lai jūs rakstītu uz cik ballēm es izkātos vai kaut ko tamlīdzīgu. Mani galvenie mērķi ir:
- lai jūs pateiktu kas man piestāv un kas nē
- varbūt ieteiktu kādu apģērbu pie tā, kas man jau ir (teiksim, man ir bikses zaļā krāsā un jūs sākat lai es nopērku sev puloveru tādā un tādā krāsā)
Tas arī viss. Pēdējā pusgadā laikā notērēju jau kādu tūkstoti, ne mazāk, uz apģērbu, bet joprojām nevaru saprast kas man no tā visa piestāv, ko un kādā krāsā ņemt nākotnē un kā viņu savā starpā jaukt un miksēt. Būtu ļoti pateicīgs, ja jūs dotu man kādus padomus.
17.10.2017 20:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
17.10.2017 21:42 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man ideja patiktu, pat ļoti. Protams, jārēķinās, ka gaumes var drastiski atšķirties.
Pati arī tūlīt atvēršu tēmu par tēmu "ko lai velk" :-D.
17.10.2017 21:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja pus gada laikā apģērbam vari atļauties tūkstoti, tad gan jau arī stilistiem naudiņa atrastos.
Riga daudzos TC ir stilista paalpojumi pieejami, nereti bezmaksas...Davids nupat ar piestradaja
17.10.2017 21:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Da nu, Rīdziniec, vidusskola ir pārvērtēta (teica tantuks, kas kārtējoreiz studē). Bet ar visu to - nu ko MakBurkānam dos vēl gadiņš ķīmijas un angļu valodas? Nu bet tak apaļu neko.
.
Mīļais Mc, tādu tematu taisīt var. Cosmo katras 24h var ielikt 2 bildes, ar to jārēķinās un jādomā par bilžu hostingu citur - ideja vismaz savas 2 limita bildes ielikt pa taisno tēmā gan nav slikta.
.
No vēl kārtējās puses, ja gaumes nav (vai arī ir sajūta, ka gaumes nav) gan vīŗiešiem gan sievietēm ir fool proof metode - gērbties līdz pretīgumam klasiski. Kā Baraks Obama. Uzvalciņš un kaklcaite. Ar uzvalciņu un kaklcaiti ir grūti nošaut greizi. Redz, ku smuki visi Mormoņi izskatās.
17.10.2017 21:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Forumā pēc jauniem noteikumies ir atļautas tikai 2 bildes diennaktī. ;-) Pati ideja nav peļama. Šeit lielai daļai interesē tēmas par modi un apģērbu salikumiem, līdz ar to noteikti būs daudz interesentu, kuri labprāt komentēs un dos padomus. Tikai vai esi gatavs arī kritikai un dažreiz arī personīgiem apvainojumiem?... Kas tāds noteikti būs.
17.10.2017 20:59 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Varbut beidz par lupatam domat bet kaut talmaciba pabeidz VSK lai vecakiem vari beidzot kaut diplomu uzradit

+1 Rīdziniece.Labāk jau par to tūkstoti būtu nopircis diplomu:-D
17.10.2017 20:59 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Ja pus gada laikā apģērbam vari atļauties tūkstoti, tad gan jau arī stilistiem naudiņa atrastos.
Ja šī foruma kontektā, tad ideja nav slikta, ieteiktu administrācijai aizrakstīt un, iespējams, šim saitam tiktu kādā daļā radīts jauns formāts par Tavu aktuālo garderobi, tā piesaistot arī reklāmņēmējus, jo Tevis piedāvātā formāta garderobes izrādīšana Latvijā nav redzēta.
17.10.2017 20:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Varbut beidz par lupatam domat bet kaut talmaciba pabeidz VSK lai vecakiem vari beidzot kaut diplomu uzradit
17.10.2017 20:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits