Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veļas mašīna & žāvētājs

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Sveikas, meitenes! Veselu mūžību te nav būts, bet nu nāku pēc padoma (ļoti ceru, ka nesen šāda tēma jau nav bijusi (s))
Tātad ir nepieciešamība iegādāties jaunu veļas mašīnu, žāvētājs man nekad nav bijis (ne atsevišķais, ne tas, kas uzreiz komplektā), bet nu esmu izdomājusi, ka apnikuši tie statīvi ar izkārtajām drēbēm istabā, un vajag žāvētāju! 8-)
Vispirms biju domājusi pirkt divi vienā, protams, ne pašu lētāko galu (candy, beko, whirpool, kaut gan kas zina - varbūt tie tik slikti arī nav?) bet kaut ko no AEG, Elektroluc vai jaunā Samsung AddWash, kas maksā +- 600 eiro .. bet jo vairāk interesējos, jo vairāk uzzinu, ka nu nav tie divi vienā tik labi kā atsevišķi .. vieta atsevišķi pirkt atļauj, bet tad ir vēl lielākas klapatas, jo jālauza galva gan par to, kādu veļas mašīnu pirkt un kādu žāvētāju .. (t)
Varbūt varat padalīties ar visu, ko zināt par šo tēmu? Kas Jums pašām ir, kā patīk? Varbūt varat ieteikt kādu divi vienā modeli, ko lietojat un ir okei? Ja pirksim atsevišķi, tad vispirms veļas mašīnu, pēc tam žāvētāju, tad varbūt arī varat ieteikt vismaz kādu firmu, kuru uzskatāt par labu? Ar vienu vārdu sakot - lūdzu, palīdziet izvēlēties, paldies! (l)(l)(l)
17.10.2017 09:47 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mums ir 2 in 1 AEG veļas mašīna. Esmu apmierināta. Žāvēšanas ilgumu var uzstādīt pats. Ir režīms kokvilnai un arī sintētikai.
-
Kad pirkām, skatījos arī Electrolux, bet pārdevējs ieteica tieši AEG, jo tas esot labāks.
17.10.2017 19:29 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mums ir atsevišķi veļasmašīna un žāvētājs Miele. Līdz galam žāvēju tikai gultas veļu un dvieļus, drēbes žāvēju aptuveni līdz pusei jo man ir bail, ka sarausies. Vienreiz šādi man sarāvās džinsu bikses nedaudz.
Par so firmu varu teikt tikai to labāko.
17.10.2017 16:31 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Šobrīd man ir diezgan veca Bosch 2in1. Mazgā labi, žāvē kā kuru audumu, drēbes dažreiz ir krunkainas, kopumā kalpo joprojām labi. Ja vieta atļautu, tad pirktu atsevišķu žāvētāju no Miele vai Bosch. Jaunākiem modeļiem ir sistēma - žāvējot pūš iekšā karstu gaisu un tas ļoti palīdz pret drēbju krunkošanuos.
17.10.2017 14:37 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Ir 2in1 Blomberg jau sen. Vietas maz, kur žāvēt īsti nav, tāpēc izvēlējāmies tādu. Temperatūrai divi režīmi un laiku var iestartīt pēc izvēles, tāpēc nav jāsamierinās ar pusmitru veļu, taču trāpīt optimālo laiku, lai būtu labi gludināma, t.i. nepārkaltētu, joprojām grūti un, protams, mīnuss, ka žāvēt var tikai pusi izmazgātās veļas.
Tā kā noteikti iesaku atsevišķu žāvētāju, ja ir tāda iespēja, taču sīkāk tikai teorētiskas zināšanas, vadoties pēc tā, ko savulaik stāstīja veļasmašīnu remontnieks:
labāk pirkt tādas firmas, kas kādu laiku jau specializējusies šajā jomā (līdz ar to atkrīt Samsung);
varbūt nav vērts pirkt dārgāko, jo kaut kad arī tā beigsies un remonts vecam modelim neatmaksājas - visticamāk atkal būs jāpērk jauna, taču šeit izšķirīgi - cik ilgi dārgais modelis kalpos, ko, protams, noteikt var tikai praksē - diemžēl esot tā, ka mūsdienās tehnika tiek ražota pēc principa - nav ko labot, lai pērk jaunu;
vēl jāņem vērā, piemēram, ka Zanussi=Elektrolux=AEG, kur AEG skaitās augstākas klases, līdz ar to dārgāka, lai gan konkrētiem modeļiem, iespējams, iekš AEG atrodams tas pats kas Elektrolux - tad kāpēc pārmaksāt.
*
Brālis gan pirms pāris gadiem ilgi pētīja atsauksmes, līdz apstājās pie dārgā gala - AEG, lai gan teica, ka labāka skaitoties Miele un viņš būtu izvēlējies to, taču viņiem lielākoties tikai iebūvējami modeļi, kas nederēja. Bet nu viņš, ja nauda ir to neskaita un netaupa - pērk, ko uzskata par vajadzīgu.
17.10.2017 12:14 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
Manā dzīvokļu mājā, veļas istabā ir žāvētājs. Tas noteikti ir lielāks kā Tavi minētie un arī jaudīgāks. Žāvēšanas temp. un ilgumu var regulēt. Nekad nav bijusi problēma ar pusžāvētām drēbēm. Bet...viņas ļoti elektrizējas un ar laiku arī saraujas...tapēc žāvēju tik gultas veļu, segas un tādas lietas.
17.10.2017 11:07 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Drauga mammai nopirkām 2in1, manuprāt, bush vai beko. Cena bija 600+. Un papildus vēl nopirkām 5gadu garantiju, jo kā pārdevējs teica, tās 2in1 ierīces bieži bojājas, jo tās tomēr ir 2 lielas ierīces saliktas vienā. Man ļoti patika, ka vari ielikt drēbes un nav jāuztraucās, ka pēc 1h jāņem ārā un jāpārliek žāvētājā. Tagad man ir atsevišķi, jo vieta atļauj. Par to laiku, tiešām ir tā, ka aizņem mazāk laika.
17.10.2017 11:03 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Pirms pusotra gada mainījām veļasmašīnu, arī gribēju 2in1 ar žāvētāju, jo atsevišķi žāvēšanas automātam dzīvoklī nav vietas. Visu sīki un smalki izpētīju un sapratu, ka nav vērts maksāt papildus 250-300 euro klāt pie veļmašīnas cenas par opciju, kas īsti labi nestrādā. Tā ka nopirkām vnk veļas mašīnu un žāvēt turpinām uz statīva.
17.10.2017 10:58 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Mammai ir kaut kāds Samsung 2in1 - žāvē slikti un ilgi, drēbes nāk ārā vēl pamitras. Īsti nelieto, jo nav jēgas- tik iztērē laiku un elektrību, bet drēbes tāpat pēc tam jāliek vēl uz režģa/statīva žāvēties.
17.10.2017 10:55 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Man ir veļas mašīna ar žāvētāju, INDESIT, bet tas žāvētājs dod veļai kaut kādu dīvainu smaku klāt, nezinu vai tā jābūt, droši vien ka ne. Tāpēc žāvēšanas programmas vairs neizmantoju.
17.10.2017 10:44 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Un no speciālā žāvētāja var izņemt pavisam sausu? :) Varbūt zini, kāds konrētais tev ir? :)
17.10.2017 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Pati tādu meklēju, reāli interesēja tikai Samsung un LG, pārējās pat neskatījos. Protams, ka atsevišķi pirkt ir daudz labāk. Lielais mīnuss, ja žāvē, tad veļasmašīnu nevar likt pilnu, tik kādu pusi. Sintētiskie audumi izžūst labi, pārējie vēl ir mazliet mitri izņemot.
17.10.2017 10:05 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Tām divi vienā neforši šķiet tas, ka žāvēt var mazāk, nekā izmazgāts .. + neizžāvē tik labi un dara to krietni ilgāku laiku kā parastie žāvētāji, kas tikai tam paredzēti .. tādēļ, lai kā arī gribētos visu vienā, šķiet, ka labāk pirkt atsevišķi :(
17.10.2017 09:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits