Partneris lamājas ja kaut ko gadās sabojāt

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Vai jūsu partneris, ja jūs kaut ko mājās nejauši salaužat vai sabojājat, stipri kritizē un lamā?
Man ir gadījies kaut ko sabojāt piem. uz stikla plīts (mazā) 2 reizes uzkrita piparu glāze un ieplīsa virsma. Vakar nejauši sataisīju plīsumu galda malā ( nesot smagu krēslu). Zinu, ka draugs lamāsies un meklēs vainīgo. Godīgi teikšu, ka šoreiz negribu atzīties, ka es to izdarīju, jo man ir apnikusi tā lamāšanās. Arī man ir žēl šo lietu, bet man tas nav iemesls lai sabojātu dienu + visu pērkam kopā, tātad tās nav tikai viņa lietas.
+ Protams, es vērtēju lietas tādā ziņā, ka uz viņam ir iztērēta nopelnītā nauda.Bet tas man nav iemesls, lai visu vakaru sabojātu ar lamāšanos un pārmetumiem.
Paldies par jūsu pieredzēm!
13.10.2017 13:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Manā ieskatā visdārgākais un visvērtīgākais, kas attiecības var būt, ir tie abi cilvēki, kas veido attiecības. Tāpēc tos 'bojāt', 'lauzt' un 'plēst' ar skarbiem vārdiem, lamām un citām vēl trakākām vardarbības izpausmēm, ir gara nabadzība.
.
Vai tiešām materiālās lietas ir tik dārgas, ka to dēļ ir otrs jālamā? Vai tiešām attiecībās visvērtīgākais ir tas krēsls vai plīts, kas iegādāta kopā vai atsevišķi, ka jābojā sev un otram vakars?
.
Vai tiešām lietas ir tās, kas veido attiecības starp diviem cilvēkiem, jeb tās tomēr ir divas sirdis, kas (ne)sarunājas savā starpā?
13.10.2017 13:24 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Serēna
Jauki, ka Tavs partneris ir saprotošs un apzinās īstās vērtības.
13.10.2017 13:24 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Nekad neesmu savu vīru redzējusi dusmīgu, pat tad, kad viņa telefonu atstāju nejauši uz mašīnas jumta un paši aizbraucām :D viņam pat šķiet amizanti ja kaut ko salaižu dēlī. :D
13.10.2017 13:23 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Nē, nav dusmojies un lamājies. Nebija īpaši sajūsmā, kad es savam jaunajam telefonam ekrānu sašķaidīju, bet ja mājās kaut ko gadās saplēst vai kā, nekad nedusmojas un nepārmet.
13.10.2017 13:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!