Mājdzīvnieks

 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Man piedāvā paņemt kā mājdzīvnieku Drakon ķirzaku (Dragon lizard), kas izmēros ir pamatīga.
Saimnieks nevar par viņu kārtīgi parūpēties, jo nesanāk laika un viņš tikai sēž savā būrī un neviens ar viņu neņemās.
Ķirzakai ir divi gadi. Kā saimnieks teica, pārtiek no augļiem un kaut kādiem tārpiem, ta kā pa budžetu arī nesitīs. Ja labi viņu audzina, tad var būt tik pat mīļs un uzvesties kā suns.
Man jau lieli plusi skaitās, ka ir kluss, nemet spalvu un nesmird :-D:-), jo man tas ir svarīgi par cik mājās ir bērns.
Ko Jūs domājat, ņemt vai neņemt? Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šādu mājdzīvnieku?
12.10.2017 13:03 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Bildē izskatās tik mīlīgs(l) Tikai ko nozīmē "neviens ar viņu neņemās"? Viņu ir jāstaidzina, jāglauda, jāmīļo? Ko reāli ar tādu reptīlīti ir jādara?:-D
12.10.2017 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
Everythingisfine, es ņemtu (l) draudzenei ir leoparda gekons, tas gan maziņš izmērā, bet viņu jābaro ar dzīviem tārpiem ( baltajiem, gaļas) un tad vēl viņa dod dzīvus prusakus un laiku pa laikam sienāžus. cik zinu pārsvarā šis sēž terārijā zem koka. laiku pa laikam kāds izvelk no būra lai palūrētu kā izskatās. :-D
12.10.2017 13:15 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Ja godīgi, nedomāju, ka būtu kaut kādā veidā bīstamāks vai sliktāks par kaķi vai suni. Kā jau teici, ka spalvas nemet, kluss, mierīgs. Domāju, ka pa skapjiem neložņā un dīvānus neplēš, ka kaķi vai suņi. Kā arī jebkuram dzīvniekam ir risks. Kaķi kož un skrāpē, lec virsū, suņi tāpat. Žurciņas un kāmīši var izmukt un sagrauzt vadus (no pieredzes) :D Un, ja tu saki, ka jau zini, kāda tā ķirzaciņa ir pēc rakstura, tad kāpēc nē? Par to, ar ko barot, kā kopt, domāju, ka pastāstīs iepriekšējais saimniek un arī internetā noteikti varēs kaut ko atrast :) Galu galā, dzīvojam vienreiz :)
12.10.2017 13:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Vai telpās ir nepieciešams tropisks klimats?
12.10.2017 13:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
pārtiek no augļiem un kaut kādiem tārpiem,
ck daudz so visu ed , un kur pirksi cik tas maksa?
12.10.2017 13:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits