Veselība

 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Sveiki. Pusgadu atpakal saku stradat diezgan smaga sfera. Nezinu, kada veida, bet esmu traumejusi savus rokas pirkstus jau pirmajas divas nedelas. Sakuma tirpa pirksti, tagad jau ir ta, ka nevaru saliekt visus 3 videjos pirkstus, sakot ar zeltnesi un beidzot ar raditaj pirkstu. Ir gadijies ka pirksts ir saliekts, bet sajuta tada ka lauz kaulus un iztaisnot varu tikai ar otras rokas palidzibu pielietojot speku. Sapes ir tikai tad, kad gadas sos pirkstus saliekt. Biju pie g.arsta, tacu saka ka rtg nav nepieciesams un nosutit nevelas, lai dzeru b vitaminus. Jau sesto menesi dzeru multi b strong + magne b6 un nupat saku ari kalciju, bet pilnigi bez rezultatiem. Biju jautajusi diklofenaka potes, lai atlaiz nervus (jo ta ari esmu izswcinajusi ka tur ir problema vai ar cipslam vai nerviem) - neka, nedod, neraksta... Ko darit? Aiziet no darba nevaru, ir gimene un sis darbs ir ar labu atalgojumu... Varbut kadam ta bijis? Kadas zales dzerat? :-/
11.10.2017 22:13 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
varbūt kādas karsējošās, aukstās smēres līdzēs? parafīna komprese?
11.10.2017 22:27 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Pie cita... Pie kāda? Kurš speciālists ņems bez nosūtījuma? Ķirurgs, kurš mani jau pasūtīja? Traumatologs, kurš vienalga sūta pie ģ ārsta? Kur?
Nevaru arī ņemt katru dienu brīvu, lai braukātu pie dr un lūgtos uz pieņemšanu... Takā nevajag uzreiz nievāt, ja neziniet kas un kā? Jūs gribiet pateikt, ka pirmo reizi dzirdiet par tādiem ārstiem, kuri par Tevi nedomā, ka tik diena nostrādāta i viss.?! Diemžēl ir arī tādi.
11.10.2017 22:23 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.05.2016
Dabū nosūtījumu vai ej pati pie neirologa, tas ir viņa kompetencē.
11.10.2017 22:21 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Tak aizej pie cita ārsta!
*
Nu vēl vari arī gaidīt, kad vēl pēc 6 mēnešiem tev visi pirksti būs nefunkcionējoši.
11.10.2017 22:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits