Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīves jēga

 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Man ir 20 gadi un es vispār dzīvē nesaskatu dzīves jēgu vai arī esmu par jaunu , lai kaut ko no dzīves saprastu. Divus gadus kopš pabeidzu vidusskolu tāda sajūta, ka es tikai eksistēju nevis dzīvoju , nekas pilnībā dzīvē nemainās, ja mainās tad tas ir uz ļoti īslaicīgu laiku un esmu atpakaļ tajā melnajā zonā.
Šogad iestājos universitātē un ceru , ka parādīsies kaut vai nedaudz dzīvotgribas jūtas. Plānoju doties ar erasmusā un iegūt kādu jaunu pieredzi. Savā kursā neesam daudz un skolā tik bieži nekas nenotiek, lai es tagad iepazītos ar jauniem cilvēkiem, bet varbūt ar laiku kaut kas mainītos.
Nav arī tā , ka negribētu kaut ko darit un tikai gulēt. Man patīk daudz dažādu lietu , apmeklēt pasākumus un būt sabiedrībā starp daudz cilvēkiem tad es tiešam jūtos patiesi labāk, taču tas nesanāk tik bieži kā es vēlētos. Man ir trīs labākie draugi, bet ar viņiem tik bieži nesanāk tikties un viņi ir vairāk tie , kuriem patīk pavadīt laiku mājās nevis ārpus tās, kas ir pretēji man.
Attiecību man arī nav un īsti neveidojas kas nopietns ar vīriešiem. Ir uzmanība diezgan liela, ir randiņi, bet viņi ne pie kā ilgstoša nenoved un vairāk komunicēju virtuālajā pasaulē nevis reālajā.
Vai tas ir normāli tā justies? Esmu pārak jauna? Varbūt jāapmeklē psihologs, kurš man iespējams, ka varētu palīdzēt? Īsti nesaprotu ko darīt, lai šī melnā strīpa beigtos. :-|
12.09.2017 22:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manuprāt, nav vērts tik ļoti ieciklēties uz kaut kādas jēgas meklēšanu... Dzīves jēga ir dzīvot! Nu tad dzīvo - baudi jaunību, studijas, ceļojumus, draudzību u.tml. Katrā dzīves posmā ir savi notikumi, piedzīvojumi un lietas, kuras vnk jāizdzīvo un jāizbauda.
13.09.2017 16:46 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Wonderwoman, protams, ka jūtos piepildītāka attiecības esot vai tiekoties ar vīriešiem, jo tas ir jaunas emocijas, bet nu ne jau tikai no tā dzīve sastāv. Gribētu atrast lietas, kuras man dotu piepildījuma sajūtu un domāju, ka tad arī vairāk veiktos attiecībās ar vīriešiem.
13.09.2017 16:36 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Savā ziņā esmu līdzīgā situācijā šobrīd. Tiešām pacenties sadraudzēties ar savu kursu, iesaisties kaut kādās ballītēs universitātē, ja esi pirmajā kursā, tad noteikti šogad drīz būs iesvētības, tur ir iespēja iegūt super draugus. Tāpat piesakies studentu padomē, iespēja fantastiski pavadīt brīvo laiki un sakontaktēties ar cilvēkiem.
Iespējas ir daudz un dažādas, bet ar attiecībām nesteidzies, izbaudi dzīvi un šobrīdējo laiku. :-)
12.09.2017 22:53 |
 
Reitings 180
Reģ: 19.08.2015
Tev vēstulīte :)
12.09.2017 22:47 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Domāju, ka tas ir pavisam normāli:-) Tu vēl esi ļoti jauna un tikai sāc sevi un savu dzīvi iepazīt, saprast, ko vispār no dzīves vēlies.
Studijas ir jauki, man patīk uni vide. Var atrast vienmēr kādus pasākumus studentiem, kur aiziet. Ar kursabiedriem var pacensties iedraudzēties. Tikai galvenais nesēdēt vienai un nedomāt nelāgas domas, sevi vajag iemācīties nodarbināt ar kaut ko jauku un gūt prieku no dzīves.
Teici par randiņiem... Izbaudi šo laiku un uzmanību, nekur arī nav jāsteidzas.
12.09.2017 22:46 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Dzīves jēga? Katram tā ir savādāka.
Varbūt tu jūties piepildāka attiecībās, tāpēc uzreiz tāda tukšuma sajūta? :)
12.09.2017 22:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits