Vai tiešām vīriešiem vienmēr jāskatās uz leju?

 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Sievietes vienmēr tēmē uz vīriešiem kas ir augstāka plauktiņa kā pašas, ne obligāti uz miljonāriem bet tāpat. Gan pēc izskata, gan finansiāli. Tas ir saprotams, jo sievietēm ir lielāka vērtība, viņas ir mazāk, tāpēc var izvēlēties.
Bet tad sanāk, ja es esmu 3-4/10 pēc izskata, vienīgais kas man spīd ir kkāda absolūta resna invalīde.
12.08.2017 11:15 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja lūzeris un rupjš puisietis, kam viņai to?
12.08.2017 13:12 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.04.2017
Tu nesaprati manu domu.
Tu sevi novërtē uz 3-4 no desmit, tātad Tu sevi vērtē diezgan zemu izskata ziņā. Tad Tu piemini, ka vai tad tiešām tev atliek resnas meitenes, tātad arī Tu viņas ieliec zemajā plauktiņā. Te jau nav runa par svara kategoriju, bet vispārīgi.
Un kā Tu sevi vērtē kā cilvēku? Tu esi interesants citiem cilvēkiem? Tev ir ko dot vairāk par mūžīgo apvainojumu pret meitenēm? :-)
Un, galu galā, ja pieņemam, ka tava teorija atbilst patiesībai - varbūt tu pats meklē sev nevainojumu žubīti (tātad neskaties uz, tā teikt, vidusmēra cilvēkiem = gluži kā tevis apspriestās sievietes, kas "skatās uz augšu").
Kādas tad ir tavas vērtības, lai ar kādu ielaistos dziļākās attiecībās?
Varbūt tev apkārt tik tiešām ir tikai piemēri, kuriem neinteresē cilvēks kā cilvēks vai varbūt tu pats nemaz neievēro tās meitenes, kuras meklē vairāk par smukām actiņām un biezu maku ;-)
12.08.2017 13:11 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Es nesaprotu, šito kultivē, bet tad sanāk, ka vīrieši skatās tikai uz ''zemākām'' vai kā? Tās taču nereālas muļķības.

Skatās jau arī, negribētu protams, bet citas izejas nav.
Vai arī šeit pat ir kāds teicis, ka vīrieši jau var ņemt tās, kas paliek pāri. Nu kas tas par sviestu? Ko tādu var teikt kāds nepašpārliecināts puisis, kurš neorientējas dzīvē.

Bet tā arī ir. Labās izķer krutie, kad viņas paliek vecas tad pasūta, un tad lūzeriem varbūt ir iespēja.
12.08.2017 13:04 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Vai arī šeit pat ir kāds teicis, ka vīrieši jau var ņemt tās, kas paliek pāri. Nu kas tas par sviestu? Ko tādu var teikt kāds nepašpārliecināts puisis, kurš neorientējas dzīvē.
12.08.2017 12:59 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Ja tu mūžīgi poziocinēsi sevi kā upuri, kuram meitenes ir kaut ko parādā, kaut ko noziegušās - tā arī Tevi uztvers. Un diezin vai, kāda, kurai pietiek saprāta, vēlēsies kaut ko veidot ar cilvēku, kuram ir tāds domāšanas veids.

Muļķības. Jaunībā vienmēr biju "labsirdīgais neglītais", bet tāpat mani necieta un nevienai nepatiku.
12.08.2017 12:59 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
bet tai pat laikā Tu resnu cilvēku nostādi "zemākā" plauktiņā - tātad Tu ne ar ko neatšķiries no tām ļaunajām, izlepušajām meitenēm, kas tēmē uz "augstajiem"

Tas būtu tiesa, ja es būtu resns, bet es neesmu.
12.08.2017 12:57 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es nesaprotu, šito kultivē, bet tad sanāk, ka vīrieši skatās tikai uz ''zemākām'' vai kā? :D Tās taču nereālas muļķības.
12.08.2017 12:54 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Akichiki, labi teikts.
12.08.2017 12:34 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.04.2017
Paturpinot šo bezjēdzīgo diskusiju, ko daru, jo man ir visai garlaicīgi - zinu pārus, kur puisis, iespējams, nav tipiskais cukurgraudiņš, kas patiktu vairumam, bet meitene, piemēram, ir. Toties viņi noteikti netur tādu dusmu uz pasauli un ir ar daudz labām īpašībām, un, mīlulīt, tur jau varbūt arī visa tā sāls. Ja tu mūžīgi poziocinēsi sevi kā upuri, kuram meitenes ir kaut ko parādā, kaut ko noziegušās - tā arī Tevi uztvers. Un diezin vai, kāda, kurai pietiek saprāta, vēlēsies kaut ko veidot ar cilvēku, kuram ir tāds domāšanas veids.
12.08.2017 12:16 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.04.2017
Cik esmu redzējusi tavas diskusijas un komentārus, liekas, ka esi vienkārši trollis, kas izklaidējas, kaitinot sievišķus forumā. Bet ja tā nav, tad ceru, ka saskati savu hipokrātismu, tobiš, sievietes, kas izvēlas pēc izskata/naudas acumirklī kļūst par nosodāmu objektu, bet tai pat laikā Tu resnu cilvēku nostādi "zemākā" plauktiņā - tātad Tu ne ar ko neatšķiries no tām ļaunajām, izlepušajām meitenēm, kas tēmē uz "augstajiem" plauktiņiem.
Ieteiktu beigt troļļot, ja to dari, jo esi sevi pamatīgi izsmēlis, lai gan tavs piekoptais tēls sieviešnīdējs, kuram neviena nedod tādu un tādu apsvērumu dēļ patiešām ir diezgan labs prototips daļai jaunskungu. Jāder tikai atcerēties, ka visi sev vēlas kaut ko, kas priecētu ne tikai sirsniņu, bet arī acis. Un tas ir absolūti normāli. :-)
12.08.2017 12:12 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Jūs tā darāt?
12.08.2017 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits