Ieteikumi un padomi , kā bija jums utt??

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sveikas! Nu ko tuvojas jau 1. septembris. Man ir jautājums, vai jūs atceroties savus skolas gadus vai varat padalīties ar idejām vai padomiem kā mācīties lai būtu labas sekmes?? Ko darīt un kā mācīties konkrēti tā lai atcerētos to ko tu esi iemacijies un arii kā vispaaar iemacities atri ??
10.08.2017 13:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Musm dazi skolotaji kads izlika atzimes vienu lika par kladi, iespeja laba, citi lavva SAVAS klases izmantot parbaudes darbos... ja tev nebija sedi prieksa un stuko pats.:-D
10.08.2017 13:56 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Es parasti sāku ar lietu pirkšanu, kuras man patīk. Burtnīcas ar skaistiem vāciņiem, piemīlīgs un praktisks penālis, kā arī jaunās drēbes un domas par bezgalīgajiem apģērbu komplektiem. (l)
Daudz kas ir atkarīgs arī no klases. Piemēram, manā klasē pirmajā solā sēdēja tikai tādi nūģīši un skolotāju nosodītie. Pati parasti sēdēju otrajā solā, priekšmetos, kuri nepatika - pēdējā solā.
Mans ieteikums - stundās tiešām klausīties un visu pierakstīt, jo tad mājās nebūs jāmācās. Kā jau citas minēja, centies kaut ko izdarīt kādā starpbrīdī, braucot uz mājām u.t.t., jo es sev tā ietaupīju stundas!
Un arī - kas kuram ir labas sekmes. Dažam gana ar 5, bet cits neliksies mierā par 9, tāpēc, lūdzu, noformulē, kas ir labas sekmes. ;-)
Un sēdi solā ar kādu kluso vai čaklo cilvēku. No pieredzes zinu, ka jautrīši pavilks līdzi. Pats galvenais - centība!!! Ja izšķirsies atzīme, tad centīgajiem parasti pavelk uz augšu.
10.08.2017 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
1. Nesēdi pēdējos solos
2. Klausies, ko runā skolotājs, iedziļinies
3. Pildi mājasdarbus
Neatlikt uz pēdējo brīdi mājasdarbus. Iekārto mājās mācību vietu max tā, lai citas lietas nenovērstu uzmanību, pašai būtu ērti.

+++
Tas ir tas, ko es nedrīju un bija manas kļūdas - traucēja.
10.08.2017 13:52 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es vidusskolā mācījos sistemātiski, katru dienu veltot visam laiku x. Man palīdzēja tas, ka es veidoju mājas darbu sarakstu pēc termiņiem un sadalot pēc veida, piemēram, krievu valoda rakstiskā daļa - domraksts par brīvo laiku, mutiskā daļa - atstāstījums, pārbaudījums - kontroldarbs par gramatiku utt.
10.08.2017 13:50 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man ļoti palīdzēja pašai visu saplānot , atlasīt , nopirkt tās burtnīcas un klades , kuras likās foršas , lai tajās rakstītu . Jau iepriekš izplanoju , ka šī klade būs tam , bet tā - šitam . Tāpat ar jauniem rakstāmpiederumiem , jaunu penāli , vārdu sakot mani jau psiholoģiski iedvesmoja visa jaunā pirkšana un atlasīšana , tad vismaz kādu laiku bija patīkami atvērt tās svaigās klades , rūpīgi rakstīt to , ko māca , iezīmēt ar marķieriem , lai viss glīti ;)
10.08.2017 13:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Katram tacu citadi. Esmu audiovizualais tips... man pieeram kldaes kur viss arakstits loti palidzeja, ja nav buts stunda vai kas palaists garam parrakstiju no klasesbiediem vai garmatam, liela dala palika atmina, tapat ja uzmanigi sekoju tam kas uz tafeles... klausos..
10.08.2017 13:40 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Man laikam gaiša galva, vidusskolā no endorfinn8 ieteiktajiem punktiem man atbilda tikai otrais un retu reizi trešais, bet mācījos ļoti labi, īsti pat necentos. Dažiem tiešām ir jāpiepūlas krietni vairāk. Tev varu ieteikt vietni uzdevumi.lv, tur ir treniņuzdevumi dažādos priekšmetos.
10.08.2017 13:38 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
Neatlikt uz pēdējo brīdi mājasdarbus. Izmanto laiku lietderīgi, arī, piem., sab. transportā vai darot kādas ikdienas lietas, galvā var atkārtot mācību lietas. Iekārto mājās mācību vietu max tā, lai citas lietas nenovērstu uzmanību, pašai būtu ērti.
Ja ko nesaproti, nebaidies jautāt, gan stundā, gan konsultācijās, gan klases biedriem.
10.08.2017 13:37 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
1. Nesēdi pēdējos solos
2. Klausies, ko runā skolotājs, iedziļinies, uzdod jautājumus
3. Pildi mājasdarbus, ja vajag apmeklē konsultācijas
4. Pieraksti visu (bet kārtīgi, nevis visu vienā kladē)
10.08.2017 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits