Aizdomas par neuzticību

 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Mēğināšu lakoniski - mana drauga tēvs ir krāpis savu sievu (mana drauga māti). Draugam jautāju kādas ir viņa domas par konkrēto situāciju, viņš atbildēja, ka vispār to nenosoda, jo dzīvo vienreiz un tā kā strādā ārzemēs un tas noticis ārzemēs, nav nekāda iespēja mammai to uzzināt, bet, ja uzzinātu, tad uzreiz tēti pamestu. Saskatu pamatīgas pretrunas, jo draugs vienmer ir teicis, ja otru krāpj, tad nav jēga būt kopā. Saka, ka ir bijis un ir baigi uzticīgs, bet, ja ir tik stingra nostāja, kā var pieļaut tādu necieņu pret pašas māti!?(t) Draugs arī strādā ārzemēs, un vēl pie tam kopā ar tēvu, sāku domāt, ka visu šo laiku man mālētas acis ciet, kā arī ir ļoti greizsirdīgs, tas arī rada papildu aizdomas, jo saka, ka tie, kas krāpj, tie arī visvairāk neuzticas savai otrai pusītei. :-/
07.08.2017 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vau ...faterītis izklausās pēc kapitālā pajoliņa. Tavam draugam baigie dubultstandarti.:-D Tavām aizdomām ir teorētisks pamats, jo pie rokas neesi pieķērušies, bet ir vērts padomāt par šo tēmu, ņemot vērā, pretrunas viņa domāšanā šajā situācijā.
07.08.2017 23:07 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Nu tas tētis gan izklausas galīgi garām, cerams, ka Tavam puisim arī nav sajaukta domāšana pavadot tik daudz laika kopā ar tēti.
07.08.2017 22:58 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Varbūt parunāt par šo tēmu ar draugu? Bet ar tēti ir ļoti tuvi, negribas, lai viņš saniknojas uz tēti vai arī, lai izstāsta, ka kaut ko esmu teikusi.
07.08.2017 22:41 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Man arī tā sāk likties, pie rokas neesmu pieķērusi, tāpēc grūti tam noticēt, bet fakti liecina paši par sevi. Kā arī sanacā ar drauga tēti šodien pabūt divatā, biju tiešām šokēta. Viņš teica tā - acis ir domātas, lai skatītos uz skaistām sievietēm un, ja kāda nāk klāt skūpstīties (reāls gadījums no viņa dzīves ballē), tad tā nav viņa vaina. Es teicu, ka var taču arī atraidīt sievieti, bet viņš pastāvēja uz savu. Kā arī noteica, bet, ja sievietei sitās klāt čalis, tad viņa ir vainīga, ka nemāk atteikt. :-(
Ja godìgi, man paliek pretīgi, kad par to visu domāju :-O
07.08.2017 22:38 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.07.2017
Domāju, ka, ja Tavam draugam ir tik viegli attaisnot tēva rīcību, visticamāk, ka pašam Tevi krāpt būtu tikpat viegli. Un mēdz būt tā, ka cilvēks neuzticas citiem, jo akūti apzinās pats savas negatīvās iezīmes un uzskata, ka visi apkārtējie ir tādi paši, vai vienkārši projicē savas negatīvās iezīmes uz citiem.
07.08.2017 22:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!