Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Auto iegāde un ...

 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Iespējams,ka uztraucos par muļķīgu lietu, bet tieši tāpēc gribas šeit palasīt citu meiteņu teikto, pieredzi utt.
*** Vēlos iegādāties auto. Aizvien vairāk izjūtu pēc tās nepieciešamību, lai jebkurā laikā varu pati tikt kur vajag un nav no citiem tā atkarība. Taču ir viena cita problēma (ja to tā var nosaukt). Mēģināšu to tā sakarīgi noformulēt.
Man ārsts pateica,ka man ir tā saucamā kakla spondiloze. Bieži vien ir dulla galva (reibt nereibst, jo nav tā,ka viss kā karuselī grieztos apkārt). Rezumē - saspringti kakla muskuļi, tāpēc viss no tā. Eju uz vingrošanu, izgāju masāžas, pati mājās taisu vingrojumus. Tās, kuras vada auto un ir šī spondiloze, galvas dullošanās, kā ir auto vadīšanu? Tas ļoti traucē? Pati jau saprotu - tomēr ejot jau vairāk to diskomfortu izjūt. Mašīnā jau tomēr mierīgāka tā sēdēšana.
Nezinu kāpēc un iespējams tas tiešām ir muļķīgi, bet satraukums mazliet ir par šīm divām lietām - vadīt auto un spondiloze. Lai gan pati personīgi zinu ļoti daudz cilvēkus,kam problēmas ar sprandu, bet viss kārtībā-vada mašīnu un tik brauc!
Tiešām labprāt uzklausītu dažādus viedokļus, ieteikumus utt. Varbūt pat manis nomierināšanu! Gribu ticēt,ka tas tiešām nav nekas TĀDS!
17.07.2017 14:37 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Atkal nedaudz novirzīšos no tēmas, bet gribu izstāstīt.
Paziņa vienreiz stāstīja, ka vienai meitenei ir tā, ka no uztraukuma bieži noģībst un vienu reizi jau tas ir noticis, esot pie stūres. Mašīna lupatās un visi tie, kas tajā atradās (arī pats puisis) bija stipri cietuši.
Viņai ikdienā ir nepieciešamība pārvietoties ar auto, bet to gan es uzskatu par bezatbildību gan no meitenes puses, gan to cilvēku, kas viņai ļauj braukt pašai, jo šī meitene acīm redzami apdraud gan savu, gan apkārtējo dzīvības.
21.07.2017 11:16 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir problēmas ar sprandu,bet tas nekādi neietekmē manu auto vadīšanu. Zini,ejot parasti vairāk izjūt to galvas dullumu, nekā mierīgi sēžot pie stūres un nodarbinot kājas/pēdas un rokas. Tā kā uzskatu,ka satraukumam tiešām nav pamata. Tamdēļ lai nevadītu auto - nēēēē! Zinu tik daudzus cilvēkus ar sprandas, muguras problēmām,bet stūrē kā lielie;-)
18.07.2017 08:57 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Gan būs ok, sāpes, diskomfortu ko darot nākas panest dažreiz. :-D man gan vadītāja apliecība vel nav, bet ironija ir, ja nāk lūziens aizmigt var gandrīz visur, nez, pie auto diezko izdevīgi nav aizmigt :-D
17.07.2017 19:42 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Paldies,meitenes,par komentariem! Labprat vel kadus palasitu.
17.07.2017 19:06 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Man arī ir kakla spondiloze + mugurkaula problēmas. Tas man vadīt auto nekad nav traucējis. Man tie reiboņi un dullums ir regulāri, ja jūtu, ka nu galīgi nevaru, tad izmantoju sabiedrisko transportu, taču pārsvarā tā pat pārvietojos ar auto, jo nu nav tik traki, ka uz ceļa pilnīgi neko nekontrolē.:-)
17.07.2017 14:54 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Man ir kakla daļas spondiloze. Auto vadu teju 6 gadus (neregulāri).
Pirms ~1 nedēļas iegādājos savu pirmo auto (l) Braukšana sanāk biežāk. Spondiloze nav traucējusi. Ja jūtu, ka galva ir dulla, tad nebraucu, bet tas ir samērā reti (ja vien mugurai nav bijusi baigā slodze).
Es domāju, ka nav pamats uztraukuma. Domāju, ka tad puse vadītāju nevarētu braukt pie stūres, ja tas būtu tik nopietni.
Drīzāk pašai jāskatās cik ļoti izjūti to spondilozi un vai tā varētu būt traucējoša braukšanai ;-)
17.07.2017 14:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits