Pēkšņa nemīlēšana

 
Reitings 156
Reģ: 08.11.2016
Gribēju uzjautāt tīri jūsu viedokļus, sevis intreses pēc, jo meitenēm vieglāk būtu atbildēt uz jautājumu, iejūtoties..
Es gribēju pajautāt, cik tas ir reāli, ka starp ilgu gadu attiecībām, pēkšņi pienāca kaut kāds lūzuma punkts, kad uznāk kaut kāda mistiska apskaidrība, ka tu vairs to cilvēku nemīli, nepatīk vairs, neko nejūti nu tā vienkārši pēkšņi? Bet taipat laika saka, ka Gan jau satiktos kādreiz, tāpat zinu ka rakstītu, tāpat zinu ka kaut vai tagad gribētu būt kopā ar mani un ka es tev patīku ? :D
16.07.2017 23:07 |
 
Reitings 156
Reģ: 08.11.2016
@Wallee bet nu es ļoti labi, mega labi, zinu kas ir aizņēmis viņas prātu, bet tas tomēr nav puisis :( :D
16.07.2017 23:56 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nuu... man varētu teikt bija 2 gadus attiecības, bet arī scenārijs ļoti līdzīgs. Es nezinu kā Tavai draudzenei, bet manī šaubas šad tad uznāca, esot jau kopā. Es aizgāju. Es joprojām nezinu vai tā vajadzēja vai nevajadzēja, bet zinu, ka tajā brīdī savādāk nevarēju(sasodītās emocijas, kurām sievietes seko). Es laikam sagaidīju vairāk no mūža cilvēka. Kaut, lai cik smieklīgi nebūtu, tagad nemeklēju kādu, kurš tad varētu ko vairāk sniegt, jo vienkārši negribu neko jaunu, nespēju skatīties uz kādu jau ar mednieces aci, negribas. Iespējams esmu jauna un pārāk idealizēju visu. Par Tavām attiecībām - iespējams attiecību krīze(ja daudzi gadi bija) un nespējāt, diemžēl, to kopā pārvarēt? Nu zini, visiem uznāk grūtības, bet citi - caur asarām, varbūt pat negulētām naktīm tam iziet cauri, bet citi nobīstas un aizbēg? Katrā ziņā labākais, ko vari darīt ir - likt mieru. Tad pastāv iespēja, ka atgriezīsies. Ja bāzīsies virsū, tas vēl vairāk atbaidīs. Es tagad, esot pavisam viena, daudz ko redzu citādi. Tas nenozīmē, ka skriešu atpakaļ, jo negribu č*karēt cilvēku ar savu neizlēmību, kamēr neesmu uz 120% pārliecināta, ka tas ir viņš, neviens cits, kuru man vajag, jo visu laiku nebiju pārliecināta. Tālāk... redzēs! Jo kamēr ir nemitīgas šaubas, neko nevar izlemt. Vajag kaut kādu klikšķi citreiz pēkšņi. Diemžēl, ne vienmēr attiecības iet kā pa diedziņu. That's life, I guess...
16.07.2017 23:55 |
 
Reitings 156
Reģ: 08.11.2016
@wallee es Neprasiju to tā, lai dod padomu, kā lai dara lai būtu kā agrāk :) Bet nu paldies par padomu
16.07.2017 23:55 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Vienā dienā tas tā pēkšņi notikt nevar. Iespējams, ka viņa jau kādu laiku šaubījās, bet neizrādīja, centās saprast pati savas izjūtas. Iespējams jūtas lēnām notrulināja kādi strīdi, kādas epizodes, kas atkārtojas, bet nav viņai pieņemamas. Laika gaitā tas nav notrulināt mīlestību, bet pie konkrēta slēdziena viņa ir nonākusi tikai pēc kārtīgām pārdomām.
Vēl ir pilnīgi iespējams, ka viņa tomēr vēl mīl, bet pati ir par kaut ko apjukusi un nepieciešams laiks vienatnē, lai izvērtētu visu.
Varbūt viņai ir prātā kāds cits, kas savā ziņā ir aizņēmis viņas prātu tik ļoti, ka viņa ir pārliecināta, ka jūtas pret viņu ir stiprākas (tas var būt arī maldinoši).
Katrā ziņā, nē, viena dienā tas nenotiek.
16.07.2017 23:34 |
 
Reitings 156
Reģ: 08.11.2016
@kerija_ nu kad cilvēks vienā dienā ir izmainijies pa 360, ka saka ka vairs negrib būt kopā, nemīl, nepatīku vairs utt.. Saka, ka mēs esam atšķirīgi.. vnk tā pēkšņi
Ja agrāk strīdējās, salīga un tā, bet tagad vienkārši kaut kāds dissapointed. Bet nu jā Kā tā var būt, ka sieviete gadus nodzīvo ar puisi un tad vienā dienā pasaka, ka vairs neko nejūt?" būtu precīzāk
16.07.2017 23:18 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Es tās beigas nesapratu, sorry. Pēc būtības jautājums ir "Kā tā var būt, ka sieviete gadus nodzīvo ar puisi un tad vienā dienā pasaka, ka vairs neko nejūt?"
Attiecību krīze? Ir cilvēki, kuri to kopā pārvar, ir, kuri nespēj?
16.07.2017 23:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits