Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmas ar labāko draudzeni

 
Reitings 52
Reģ: 28.01.2017
Ar savu labāko draudzeni esam draudzenes kopš pirmās klases, esam ļoti ļoti tuvas tik pat kā māsas, tuva arī manai ģimenei. 2016. gads viņai ir bijis diezgan traks nomira mamma, izšķirās no attiecībām , kuras ilga trīs gadus.
Es saprotu , ka mammas zaudējums nav viegls, ka tam nekad netiks pāri, bet nu jau viņai ir kļuvis labāk.
Pēdējā laikā jūtu , ka viņa no manis atsvešinās, cenšos daudz kur aiicināt , piedāvāt aiziet atpūsties utml, bet viņa bieži atsaka vai ari ja kaut kur ejam tad no viņas puses ir aukstums. Piemēram , aizejam uz klubu un viņa sēž ar nopietnu sejas izteiksi visu vakaru un pēc tam saka, ka viņai nesanāk ar nevienu iepazīties.
Viņas uzskats ir tāds , ka attiecības dzivē ir galvenais un bez tām viņa nebūs laimiga, tāpec viņa sež majas un nekam neredz jēgu. Atkal es uzskatu, ka mēs esam jaunas (20 gadi) , ka vajag izklaidēties, atpūsties , jo kad tad mes to darisim ja ne tagad.
Es atkal esmu tada , kurai patik piedzivojumi un izklaides, gribu iepazities ar jauniem cilvekiem, bet ari gribu lai blakus ir viņa , lai daram lietas kopā , taču visu laiku ir tāds vēsums. Liekas, ka piezvanu un vina ar mokam kaut kur iziet , taču vinai neviena cita bez manis nav.
Kad vinai iepatikas puisis ir kontakts piemeram sarakstoties , viņa tad priecajas pati velas kaut kur doties kopā ar mani, kā atkal kāds puisis ir pazudis vina atkal majas sež.
Es nesaprotu , kā man rikoties? Nezvanit, nerakstit un neaicinat vairak nekur? Beigt censties? Censties iepazities pašai ar jauniem draugiem ? Šobrid daudz draugu citu apkart nav, taču laiku ari varu pavadit viena pagaiidam, piemeram, planoju viena aizbraukt uz dzimto pilsetu uz paris dienam , taču protams gribetu kopa braukt, tikai zinu ka vina atteiksies.
19.06.2017 15:42 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Lasot autores rakstīto, bieži manu viņu pieminām vēlmi iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Vai gadījumā tā nevarētu būt problēma un iemesls tam kādēļ draudzene tā izturās? Viņa ir zaudējusi savu vistuvāko cilvēku, uz doto brīdi nav attiecībās un, ja vēl ņem vērā to, ka viņa nemāk būt viena un bez otrās pusītes blakus, iespējams, tieši šie visi iemesli kopā veido viņas nepatiku pret jaunajiem cilvēkiem, pret to, ka viņas draudzene visu laiku cenšās ar kādu iepazīties, kamēr viņa ir blakus, jūtas viena, pamesta novārtā.
Vai esi pamēģinājusi ar draudzeni pavadīt laiku divatā? Bet tiešām - tikai divatā? Ar vīnu, sarunām, bez citiem cilvēkiem un jaunām sejām apkārt? Vai arī tad viņa ir tikpat vēsa un atturīga? Iesaku pamēģināt, jo tekstā es nemanīju nekur pieminam to, ka pati draudzene gribētu iet uz klubiem iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Drīzāk tēmas autore ir tā, kura to vēlas un, ņemot vērā to, ka grib iztrakoties, velk draudzeni sev līdzi, kas, ja tā tas patiešām ir, manuprāt, arī neliekas īpaši forši.
20.06.2017 01:51 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Kas jums skaitās tie ''trakie jaunības gadi''? Kā tas reāli izpaužas, ko nevar atļauties vēlāk?
19.06.2017 19:43 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
20 gados vispār nevajadzētu pašai tik nopietni tiekties uz attiecībām. Tās īstās jebkurā gadījumā atnāks pašas. Tas ir vecums kad vismazākā trakā lieta jāņem pretī, jo vēlāk gan būs jāsāk domāt nopietnāk par dzīvi. Tagad jāķer mirklis. Man dēliņš 20 gados piedzima.. ehh.. kā man citreiz tomēr pietrūkst tas jaunības trakais periods.
19.06.2017 19:35 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Viņa netiek vēl pāri lielajiem pārdzīvojumiem. Ja viņa negrib iet uz klubiem, nu kāda pipara pēc viņa jāvelk tur, kur viņa jūtas nekomfortabli. Tāpēc jau sēž ar nopietnu sejas izteiksmi. Ja viņa nedomā, ka tā vēlas izklaidēties vai ka jaunību var tikai tā izbaudīt.
Es nesaprotu , kā man rikoties? Nezvanit, nerakstit un neaicinat vairak nekur? Beigt censties? Censties iepazities pašai ar jauniem draugiem ?

Tā ir tava labākā draudzene, bet nez kādēļ gribi atstāt viņu vienu, meklēt bez maz vai jaunu labāko draudzeni?
19.06.2017 19:19 |
 
Reitings 67
Reģ: 22.11.2016
Kad tiekamies esam vienmēr divatā , vienmēr.
Mēs balleties ejam vienu reizi mēnesī vai reizi divās.
19.06.2017 17:36 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Fergie, varbūt neejat ballēties, iztrakoties tik bieži? Man izklausās, ka viņa labprātāk paliktu mājās, kādu filmu paskatītos. Jūs varētu sarīkot kādus filmu vakarus vai meiteņu vakarus, izrunāties no sirds, vīnu padzert, filmas paskatīties, pabūt divatā.
Man ar manu labāko draudzeni ir svarīgs laiks divatā. Man tagad ir bērns, bet viņa tāpat brauc ciemos, paliek pie mums pa nakti, skatamies seriālus, ēdam junk foods, smejamies par tv šoviem un tā. :)
19.06.2017 17:15 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.01.2017
Beibe.Marta , es neko nepārmetu un nemācu! Es jautāju, kā man rikoties. Par attiecībam runājot viņai ir bijis jau kopš pusaudzes gadiem, nevis dēļ mates trūkuma!
19.06.2017 16:17 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
ir pagajis tikai gads kops zaudejusi mati, ir tikai logiski, ka vina ir tad kada ir. ir zaudejusi attiecibas. ko tu gribi no cilveka kuram viss pamats zem kajam pazudis? trakais ko tu tagad vari darit, ir parmest vinai kautko. uzskatu, ka esi vinai blakus kad vina to ludz, bet nevaja likt vinai iet, skriet, smieties, flirtet un but jautribas kalngalam. tas notikd, ja notiks, tad kad vina pati tam bus gatava.
un es saprotu vinu ja vinai skiet, ka bez attiecibam nekam nav jega. vina tagad izjut to trukumu, vinai nav stabilais pamats, tapec ari taadas runas. nesac tikai vinu maacit.
19.06.2017 16:12 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Fergie, nu tas ir skaidrs, jo viņa ir palikusi viena, tāpēc arī kontakts biežāk
***
Vispār izklausās, ka viņa tāda baigi depresīva introverte, ko pasliktināja arī mātes zaudējums. Skumji, protams, bet vienīgais, ko pagaidām vari, ir atbalstīt, cik spēka un būt blakus
19.06.2017 16:06 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.01.2017
Meksikanka , kad viņai bija attiecības tad kontaktus sarakstoties uzturējām, bet tikāmies mazāk. Tagad kontakts ir daudz vairāk, nekā tad kad bija viņai attiecības.
19.06.2017 16:04 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.01.2017
Viņai ir tēvs, māsa , bralis attiecības ir diezgan labas.
Tā nu sanāca , ka abas aizgajām prom no augstskolas (pirmais kurrs ) nepatik tas, ko mācijāmies, šogad iesim atkal iestāties tikai katra savā nozarē. Bieži viņa saka, ka ir stulba priekš ausgtskolas , ka neko neiemācisies un būs grūti, tēvs ļoti grib lai vins mācās. Tagad jau esam runājušas par to, ja netiks budžetā tad brauks pie māsas uz ārzemem un ieslēgsies sevīīī
19.06.2017 16:02 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kamēr viņa domās, ka laime balstās tikai uz attiecībām, tikmēr pati bùs nelaimīga un tev nevajadzētu par to justies vainīgai.

+++
Sākumā gribēju teikt, ka mammas zaudējumam tiešām pāri tā īsti tikt nevar nekad, it īpaši tik jaunā vecumā, 20 gados, tā ir milzīga traģēdija ikvienam cilvēkam, kur nu vēl tik jaunam, bet palasot par puiša lietām, tiešām sanāk, ka viņa ir laimīga tikai kopā ar kādu puisi. Ja nav attiecību - nav laimes. Un atkal padomi par to, ka samērā nesen zaudējot mammu, ballītes klubā nav tas labākais, zaudē savu aktualitāti.
***
Nezinu, vienīgais, ko Tu vari izdarīt, izrunāties. Ja viņa pieder pie meitenēm, kuras bez vīrieša ir mūždien nelaimīgas un draudzenes ir vajadzīgas tikai tad, kad puiša nav, tad čabīgi..
19.06.2017 16:01 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.01.2017
Vinai nekad nav bijusi liela uzmanība no puišiem , agrāk kad bijām mazākas citas satikas un viņa nē tad vina arī bija tāda kā dusmīga, neapmierināta un to izgāza uz mani. Tad šos trīs gadus bija attiecības un tad viņai bija daudz maz okay, tagad atkal tas pats var teikt kas pusaudzes gados.
19.06.2017 15:59 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.01.2017
Viņa ir teikusi, ka ilgojās pec mammas un mēs par mammas lietu esam izrunājušās jā, kā jau minēju ir kļuvis labāk.
Par attiecībām viņa saka, ka gribas attiecības un viss, ko es tur varu pateikt? neko. Bijušajam ir attiecības ar citu meiteni, viņai viņš pietrukst , bet kopā negrib but. Gribot jaunas attiecības,bet ar vīriešu atrašanu nav līdz šim paveicies. Es saku, ka mājās sēžot pie durvīm viņš nepieklauvēs, ka vajag iet ārā no mājas, piemeram, agrak gājam uz florbola, bbola spēlem, daudziem pasākumiem, kas notika pilsēta, bet tagad tas ir daudz retāk.
19.06.2017 15:57 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Viņa tāda ir bijusi vienmēr vai tikai pēc mātes zaudējuma!? Tu nevari ielīst otra cilvēka galvā un visticamāk pat nenojaut par to, kas tur notiek. Es pati nesen zaudēju tuvu cilvēku un kad vienā brīdī sāku savas domas klāstīt savai labākajai draudzenei, viņa bija šokā. Domāju, ka jums vajag izrunāties
Tev vajag viņu uzklausīt, parādīt, ka rūp. Bet sarunu tādu tiešām nopietnu. Bet nu viss arī atkarīgs no citiem apstākļiem, cik daudz laika pagājis, vai viņai ir vēl kāds - brālis, māsa, tēvs utt.
19.06.2017 15:56 |
 
Reitings 175
Reģ: 26.05.2017
Kamēr viņa domās, ka laime balstās tikai uz attiecībām, tikmēr pati bùs nelaimīga un tev nevajadzētu par to justies vainīgai.
Saprotu, ka viņa pārdzīvo vēljoprojām ļoti par nesenajiem notikumiem jūs abas esat tā kārtīgi par to izrunājušās?
19.06.2017 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits