Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu galu šķelšanās.

 
Reitings 16
Reģ: 17.08.2015
Sveikas!:-)
Varbūt kāda varēs kaut ko ieteikt. Problēma tāda, ka pēc ziemas perioda man ir ļoti sākuši šķelties matu gali, un tie ir palikuši galīgi sausi. Agrāk tā nebija. Nopirku Gliss Kur eļļiņu tieši matu galiem un kondicionieri, bet tie jau 3 mēnešus neko nedod!
Lūdzu, iesakiet kādus šampūnus/kondicionierus/līdzekļus, kas varētu palīdzēt pret matu šķelšanos un sausumu.
P.S. - matu fēnu nelietoju, ļauju tiem dabīgi izžūt, taisnotāju lietoju tikai "čolkai".
19.05.2017 15:07 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Ir daži frizieri, kas speciāli nogriež tā, lai pēc 3 mēnešiem klients nāktu atpakaļ atkal griezt

Ir daži frizieri, kas griež ar neasām, nolietotām šķērēm!!! Pēc tādām arī mati drīz vien atkal sāk šķelties.
19.05.2017 20:49 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Friziere ieteica šo eļļu.
Man patīk :)
19.05.2017 20:39 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Ir daži frizieri, kas speciāli nogriež tā, lai pēc 3 mēnešiem klients nāktu atpakaļ atkal griezt. Youtube bija viens meistars, kurš tieši šo visu stāstīja, ka tas esot bizness tāds. Kā arī ne visi frizieri ir zinoši par griešanas tehniku.
Varbūt pamaini frizieri.
Biosilk uzlabo situāciju, bet jāņem vērā, ka tas ir silikons un dod tikai vizuālu efektu. Patika, ka arī pret pūkošanos labi noderēja. Ar to man pa jaunam mati vairs nešķēlās pēc galu apgriešanas.
Jau pusgadu lietoju pēc katras mazgāšanas reizes nuxe sauso eļļu. Arī mati vairs nešķeļas. Nesen galus apgriezu, bet ne tāpēc, ka būtu šķelušies, bet gan izauguši mati dažādā garumā un tā dīvaini izskatās.
Nesen kā papildus līdzekli sāku likt matos kokosa eļļu pirms matu mazgāšanas - reāli pārsausināja matus, kā salmi bija. Taču atkopu tos ar castor oil reizi nedēļā pirms matu mazgāšanas, kad nelietoju masku. Mati tik labi, ka pat nevajag vairs ne nuxe pēc izmazgāšanas, ne arī vēlāk altera krēmu pret pūkošanos.
Ļoti laba ir arī olīveļļa - efekts kā pēc laminēšanas.
.
Par pārtiku runājot, neaizmirstam, ka jāēd zivis (zivju eļļa), rieksti, žāvēti augļi. Un parasti visi aizmirst tos 2l ūdens dienā, kas arī matu kvalitāti var ietekmēt.
19.05.2017 17:58 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Man ir konkrēts garums, kuru sasniedzot, mati sāk šķelties un palikt plānāki. Varbūt pamēģini sākumā mainīt uzturu?
19.05.2017 16:49 |
 
Reitings 16
Reģ: 17.08.2015
Martā biju pie friziera, lai nogrieztu sašķeltos galus, bet tas problēmu neatrisināja. Pēc mēneša atkal varēju manīt jau pa kādam neveselīgam matu galam. Un tas sausums...
Sisiii Izklausās tieši kā Tev! :-/ Mati man ir ļoti gari un biezi, gribētos tomēr tos saglabāt.
19.05.2017 16:38 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Šī ir problēma ar kuru cīnos jau gadiem... agrāk bija skaisti gari mati, tad pēkšņi sāka šķelties un lūzt. Nogriezu matus līdz pat pleciem. Ik pa 3 mēnešiem eju nogriezt sašķeltos galus, uz pirmo mēnesi ir ok un tad atkal sāk šķelties. Es jau esmu apburtajā lokā kādus 3 gadus- nogriežu sabojātos un pēc 3 mēnešiem atkal ir jānogriež sākotnējā garumā. Sapnis par gariem matiem man vairs nespīd. :-(
Lietoju visādas eļļas, sprejus utt. Nekas nav līdzējis.. tur laikam līdzēs tikai uzturs.
19.05.2017 16:18 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Iesākumā vajadzētu apmeklēt frizieri,un,tad jau frizieris pateiks.:-)
Es tagad tikai pērku eļļiņas,un maskas pie friziera,ļoti apmierina(l)
19.05.2017 16:17 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Tu takš nedomā, ka tie līdzekļi izlabos jau sašķēlušos matus? Sāc ar frizieri. :)
19.05.2017 16:06 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Agrāk meklēju kaut ko pret matu pūkošanos, kam, manuprāt, cēlonis bija šķelšanās. Sāku lietot BIOSILK Silk Therapy. Godīgi sakot, neatceros, kam tas vēl domāts, laikam, ka arī pasargā no karstuma, bet, kopš lietoju šo eļļiņu, mani mati ir palikuši vieglāk ieveidojami un mazinājusies arī šķelšanās, kaut gan nezinu, vai tas ir tieši no šīs eļļiņas. :-D
Tagad Drogās ar mēneša kuponu mazais iepakojums ar Janas Duļevskas foto tikai 2,57. :-D
19.05.2017 15:55 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
Uzskatu, ka Glis Kur, Elvital, Palmolive utml. matu produkcija (vēl pietam ar poļu valodu uz iepakojuma) der tikai veseliem matiem, problēmas neizlabos.
Ja daudz sašķēlušies, tad vispirms tie jānogriež un tad jāskatās līdzekļi no augstākiem plauktiņiem.
Vai, ja matiem der - dabīgās eļļas arī var strādāt.
Keune matu maskas, Loreal proffesional matu maskas, CHI matu zīds.
19.05.2017 15:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits