Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kristieši tā dara?

 
Reitings 9
Reģ: 28.02.2017
Tiri diskusijai gribētos dzirdēt viedokli no malas (stāsts nav par mani).
sievete ap 30 gadi, kristiete, jau no skolas laika aktīvi iesaistās baznīcas dzīvē - koris, svētdienas skola, jauniešu grupas, nometnes u.c. draudzes pasākumi utt.
nedaudz ilgāk par gadu ir attiecības ar jaunāku vīrieti, drīz gaidāms bērniņš. precējušies nav, dzīvo kopā. vīrietis nav nevienai reliģijai piederīgs. nesen tik saderinājās, nākamgad kāzas plānotas.
nez, man kkā jocīgi tas šķiet, jo vai tad kristiešiem kopdzīve, plus vēl bērns nav grēks? saprotu, nav gluži akmens laikmets, lai nebūtu sex pirms kāzām, jo īpaši, ja vīrietis nav reliģiozs, bet tomēr...
kā baznīca uz to skatās? jo manuprāt, tas ir pretrunā ar baznīcas normām. pat ja bērns negaidīti pieteicās varēja jau paspēt salaulāties. Varbūt vīrietis īsti nepiekrita - uzreiz ticība,plus laulība? bet tagad? vai arī Jēzus pieņem visus, arī kas sagrēkojušies?
Man īsti pieņemami tas nešķiet tā iemesla dēļ, ka viņa aktīvi visur reklamē dzīvi kā kristietei, uzņem Tezē jauniešus utt.. plus vēl vada jauniešiem vakarus par attiecību tēmu. Hmmm..ne tas labākais piemērs pati :D jo viss pretrunā ar to, ko māca baznīca.
jebšu es galīgi šķērsām domāju un esmu atpalikusi? :)
21.04.2017 20:36 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Luiziannna, Tu izklausies ļoti skaudīga, nenovīdīga un iekšēji neglīta persona. Turklāt Tu lien tur, kur Tev nav jālien-cita cilvēka ticībā, reliģijā un personīgajā dzīvē.
Atbildot uz Tavu jautājumu-jā, Jēzus pieņem arī grēciniekus, piedod tiem. Arī kristieši ir tikai cilvēki un mēs visi esam grēcinieki. Un par Tevi, manuprāt, vietā būtu arī citāts no Bībeles:''Kas no jums ir bez grēka, tas lai pirmais met akmeni uz viņu!''
22.04.2017 13:35 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Iedzeršanai un mkošanās nav pilnīgi nekāda sakara ar kristietību, viņa var tēlot mūķeni un gudri runāt, bet ja dara pretējo, tad no Bībeles skatupunkta ir pilnīga liekulība un Dieva vārda zaimošana, labāk tādiem cilvēkiem neslēpties aiz Bībeles vārda, ja paši neapjēdz ko dara. Ja nespēj pavilkt un ievērot baušļus, tad varbūt nevajag līst kristietībā, ja nevar ievērot elementāras kristietības lietas.
22.04.2017 13:23 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Vienreiz runāju ar meiteni.. kaislīga kristiete, māksliniece, mācijusies teoloģiju... bet mīl iedzert un puišus izmīlēt...
Reliģija ir personīga un baznīcai nav nekāda sakara ar to...
22.04.2017 13:13 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Hmm, liekās, ka tev tikai gribās iemeslu pakritizēt citus ''Haha, baigā kristiete liekule''. Bet ja tev interesē - kristietībā ikviens bērniņš ir Dieva svētība. Neatkarīgi no vecāku laulības esamības/neesamības, uzskatiem un visa cita. Un ir iemesls, kāpēc bērns piedzimst tieši tādos un ne citādos apstākļos. Jēzus saka: Tev ir piedots, ej un negrēko vairāk. Cik noprotu, kāzas būs. Nav jau tā, ka taisās dzīvot mūžu grēkā. Un galu galā, nav jau arī slepkavība pastrādāta :-D
22.04.2017 01:19 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Domāju, ka draudzēs ir ļoti minimāls tādu cilvēku skaits, kas tic vīram ar balto bārdu, kurš sodīs par ārlaulības bērnu un tik valšķīgu uzvedību, kā šī bērna igūšanu. Draudzes, kori, pasākumi, lai arī neesmu reliģioza, teikšu, ka ir lielisks sociāli aktīvs laika pavadīšanas veids un reliģija ir kaut kāda kultūra, kas šos cilvēkus vieno.
Bet tas, par ko Tu jautā, absolūti nav Tava darīšana. Varbūt, ja pievienosies draudzei, zaudēsi vēlmi bāzt degunu citu gultās? |-)
21.04.2017 23:17 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
domāju, ka akmens laikmetā noteikti bija sekss pirms kāzām :D
manuprāt, akmens laikmetā sekss jau bija kāzas - vispirms ar vienu, tad otru... :D
21.04.2017 22:03 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Ir kristiešu konfesijas, kur tas ir pilnīgi normāli un pieņemami. Ir, kur uz to skatās stingrāk. Tagad nepateikšu precīzāk, kuram kā bija.
21.04.2017 21:56 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
nav gluži akmens laikmets, lai nebūtu sex pirms kāzām,

Es domāju, ka akmens laikmetā noteikti bija sekss pirms kāzām :D
21.04.2017 21:50 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Man atkal šķiet jocīgi tā no malas kaut ko spriest, kas ir un kas nav pareizi. Tu nedzīvo tās meitenes dzīvi, nezini, kādi viņiem ir iemesli, kāpēc neprecas tūlīt, kāda īstenībā varbūt ir situācija.
21.04.2017 21:31 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Kāda tev darīšana kā kurš dzīvo? Kaut ar 3 večiem vienlaikus. Neinteresējos par citu dzīvi un tev arī iesaku tā darīt, katrs pats savas laimes kalējs un dzīvo tā kā pats vēlās.
Sagrēkojusies esi tu, kad raksti stulbas diskusijas par svešu cilvēku dzīvi.:-P8-)
21.04.2017 21:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tas, ka viņa izvēlējās nekristieti, dzemdēja bērnu, nebūdama precētas sievietes kārtā (būtībā, pakļāvās vīrieša iegribām, nevis aizstāvēja savu nostāju un uzstāja uz saviem principiem) - tās jau ir tikai un vienīgi viņas problēmas un atbildība. Kas citiem gar to?...
21.04.2017 21:13 |
 
Reitings 497
Reģ: 31.01.2009
Un kas tad ir, ka meitene ir aktīva un daudz ko dara draudzē, bet redz palikusi stāvoklī utml?
Nu un! Tas vai tad nozīme, ka tagad meitene ir bijusi kkāda liekule? Varbūt labāk pajautā viņai pašai personīgo viedokli nevis šausminies par cita cilvēki dzīvi.
Iespējams, ka viņa bija iedomājusies, ka būs citādāka dzīve šajā attiecību jomā, bet tas neizdevās, un tāpēc viņa tagad ir sliktāka par citiem un nevar sevi saukt par kristieti un darīt dažādas aktivitātes?
Ja Tev ir šādi jautājumi par grēku, kristietību utml., tad lai vairotu savu izpratni ieteiktu apmeklēt kkādus "Alfa kursus" kādā baznīcā.
Protams, jāatceras, ka ne jau visi, kas sevi sauc par kristiešiem ir tiešām kristieši. Pasaulē daudz piemēri.
Es savā dzīvē arī biju/esmu saistīta cieši ar draudzi, un man par dažādām tēmām tai skaitā attiecībām bija viedokļi, kuri reālajā dzīvē nepiepildījās, jo vairāk dzīvojot un pieredzējot mainījās arī viedoklis par daudz ko.
Varbūt tai sievietei ir tāpat. ;-)
21.04.2017 21:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Mācītāji un bīskapi pedofīli ar ir/bija kristieši (vismaz pēc statusa).
.
kristiešiem kopdzīve, plus vēl bērns nav grēks?
burtakalpiem fanātiem ir.
.
kā baznīca uz to skatās? jo manuprāt, tas ir pretrunā ar baznīcas normām.
ievērot kristīgās baznīcas normas un būt kristietim nav viens un tas pats.
21.04.2017 20:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits