Prioritātes plānojot kāzas

 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Beidzot arī mēs esam saņēmušies šim lielajam solim - kāzām. Visur jau ir daudz ko lasīt, bet tik un tā vēlos zināt jūsu viedokli. Par cik budžets šādiem pasākumiem visbiežāk ir ierobežots, tad vēlos saprast, kas būtu tās lietas uz kurām īpaši netaupīt un kas ir tās, bez kurām varētu iztikt vai šiko nomainīt uz vienkāršo.
Nu piemēram - gredzeni būs jānēsā diendienā - gribētu tiešām tādus kādus esam iedomājušies, viesu namu varētu skatīties vnk pēc cenām un ietilpības izdevīgāko nevis šikāko, kleitu tomēr gribētu tādu kurā jūtos labi un skaisti..utt.
Dažos vārdos - kuras bija vai būs tās jūsu prioritātes, kurām mazāk pažēlot naudu nekā citām?
21.04.2017 19:42 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Katram savas vajadzības komfortam un skaistām kāzām, citu pieredze jau te īpaši neko daudz nedos. :) Godīgi sakot, pašas skaistākās un sirsnīgākās kāzas, uz kurām esmu bijusi, bija kāzas lauku mājā Latgalē, kur visi radi un draugi bija pielikuši savu artavu... Manās kāzās pirmās pozīcijas, kuras rēķinājām, bija viesu māja, ēdināšana, fotogrāfs, kleita+uzvalks, mūzika. Viss pārējais jau salīdzinoši bija otršķirīgās izmaksas.
21.04.2017 23:02 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Ahh, es tagad gribētu, kaut mēs būtu izlēmuši par labu kāzām četratā, bet nu jau vairs neko, viesu nams apmaksāts, vakara vadītājai pirmā iemaksa iesniegta un ielūgumi izsūtīti.
Bet esmu iemācijusies toties neņemt vairs citu viedokli galvā, ja man tas nešķiet pa prātam. :-D
21.04.2017 22:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mmmm, lašmaizes ar citronpipariem :) Ņam ņam!
21.04.2017 22:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man precīzi tādas pašas prioitātes kā 57days! :-D Kā rezultātā man būs precīzi 4 viesi.
No ārišķīgām lietām mana prioritāte Nr. 1 ir netradicionālas kāzas, tādas, kādas citi nerīko, jo man 7 tilti, izpušķotas mašīnas, rasols, karbonādes, lašmaizes un mičošana ir līdz brošai.
21.04.2017 22:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
1) Kvalitatīvs līgavainis
2) Viesi, kas man patīk
3) viss pārējais ir globāli mazsvarīgs
.
Lai tev foršas kāzas!
.
Bet es ieteiktu stipri piedomāt pie tā, ko TU gribi, nevis ko ir "pieņemts", ko grib krustmāte Alma, vai kā "parasti dara".
21.04.2017 22:51 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Mēs it kā vēl neplānojam precēties tuvāko 2 gadu laikā, bet vienreiz piesēdamies un paskatījāmies, ko un kā vēlētos. Mums sanāca aptuveni 14-15 tūkstoši uz 50 cilvēku kāzām. Man ļoti svarīga bija superīga vieta, izvēlējāmies viesu namu Bēršas, kas sanāktu dārgākā pozīcija ar 2,5 tūkstošiem. Draugam svarīgi savukārt ir laba dzīvā mūzika, kas arī būtu uz aptuveni 2 tūkstošiem. Man garšīgs un skaisti pasniegts ēdiens ir ļoti svarīgs, bet tur mans triks būtu- pašai izstrādāt receptūras un nolīgt pāris pāvārus un viesmīļus. Ar produktiem tas būtu ap 1 tūkstoti. Sanāk aptuveni 2-3 lētāk kā ņemot smalku restorānu, bet kvalitāte tā pati. :-)
Tāpat arī man sanāktu ietaupīt ar to, ka negribam ceremoniju baznīcā (kur atkrīt dekorēšanas, svētdienas skolas, transporta un citas izmaksas), bet gan ceremoniju gribētu turpat viesu namā, skaistā lapenē.
Tomēr jāsaka, ka bez 10 tūkstošiem ir grūti uzrīkot tādas superskaistas kāzas, ja vien nav pāris viesi paredzēti. Visam ar kāzām saistīto cenas ir astronomiskas- kāzu vadītāji, fotogrāfi, floristi, kleita utt. Vēl vienmēr jāpareiza sākumā ieskecētais ar 2, jo ļooti daudzas lietas vienmēr nesanāk ierēķināt pirmajā tāmē.
21.04.2017 22:47 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Svarīgākais kāzām man ir Vīrietis, labas kvalitātes gredzeni, ceremonijas izmaksas (zaksā vai baznīcā - tas pēc patikas), ar līgavaiņa apģērbu saskaņota smuka kleita, kura ir tāda, ka varēšu vilkt arī citur, skaists ziedu pušķis, skaisti foto un fotosesija (un varbūt video) piemiņai, liecinieki un ballīte divatā + medusmēneša ceļojums.
Viesu nams un ciktur viesi nav galvenais. Ja budžets atļauj - tad var uzrīkot ballīti radiem un draugiem, bet tas nav primārais. Pēc tam var taisīt ciemošanos ar nelielām tjipa atkāzām, lai sapazītos klātienē ar jauniegūtajiem radiem.
21.04.2017 20:54 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Naudu negribam źēlot uz ēdienu, tam ir jābūt labam, pietiekami daudz un dažādam. Negribētu standarta kotlešu, kartupeļu, rosolu variantus. Uz apģērbu naudu pārāk daudz naudas neesmu gatava izdot, jo tomēr to kleitu vilkšu tikai vienu reizi, bet ir jau zināms ko es tieši gribu, tāpēc esmu cītīgos meklējumos. Par gredzeniem piekrītu, tur nevajag naudu žēlot, visu mūžu tomēr jānēsā (cerams).
Par viesu namu runājot, diezgan kritiski meklēju, svinību vieta man arī ļoti svarīga, lai ir skaisti, ērti un patīkami tur uzturēties. Par alkoholu arī līdzīgi. Protams nevajag pārsteigties, bet cenšos ņemt labu un tā, lai labāk paliek pāri.
Mēs jau šobrīd esam pāri savam pirmajam budžetam (pat ņemot vērā, ka šur tur caur pazīšanos ir sanācis ietaupīt), tagad izskatās, ka kāpjam nedaudz pāri arī otrajam, bet es izmaksu tāmi pagaidām esmu sastādījusi tā, lai labāk viņš nokrīt, nevis paceļas.
21.04.2017 19:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!