Ideālās skropstu tušas meklējumos

 
Reitings 25
Reģ: 20.04.2017
Cik kārtiņas skropstu tušas jūs liekat ikdienā?
Vai jūs krāsojat arī apakšējās?
Un kāda ir jūsu mīļākā, kuru lietojat?
Cik ilgi tā nokalpo?
Kāda ir cena un kvalitāte?

Man un esmu pārliecināta, ka arī citām šī tēma varētu būt noderīga. Līdzko skropstu tuša sakalst, es pērku pavisam citu... Jā, esmu ideālās skropstu tušas meklējumos.:-)
21.04.2017 10:10 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tuša jālieto, nevis kamēr sakalst, bet gan jāmaina ik pēc 3-4 mēnešiem, jo šķidrajā vidē lieliski vairojas baktērijas un to klāj ļoti tuvu acīm. Man ir izteikti taukaini plakstiņi un lielāka daļa tušu traki birst, ja ne pirmajā uzklāšanas reizē, tad pēc nedēļas sākas. Ar Drogu tušām man parasti neiet, jo vai nu nepatīk efekts (es gribu izteiktu apjomu bez 4 kārtām), vai arī noturība klibo. Pēdējais, kas patika, bija Max Factor 2000 Calorie melnā tūbiņā ar sarkaniem uzrakstiem. Kaut kad patika Essence Princess tuša, bet tad lasīju, ka mainījās formula un vairs meitenēm nepatīkot (pati izlietoju tikai vienu iepakojumu).
No selektīvās kosmētikas vienmēr favorītos Lancome Hypnose un Hypnose Volume-a-Porter.
21.04.2017 10:35 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Sho Maybelline- lietoju jau kaadus 4-5 gadus, looti patiik.
21.04.2017 10:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Izmēģinātas visādas - gan lētās, gan dārgās, bet vienmēr atgriežos pie visparastākās Maybelline. Tomēr liekas ideālākā priekš manis, lai gan nav tā, ka katra uzklāšanas reize ir perfekta.
21.04.2017 10:19 |
 
Reitings 25
Reģ: 20.04.2017

Iegādājos nesen šādu, jaunums. Ar šo man pietiek ar vienu kārtiņu uz augšējām un apakšējām. Izskatās dabīgi, skropstas garas un atliektas. Tādas kā mīļākās pašlaik nav. Maksāja tuvu pie 4€, bet ja precīzāk, tad 3€ ar kaut ko. Kvalitāte apmierināja, bet esmu lietojusi arī labākas. Par tādu cenu, lieliska! Ceru, varēs vēl ilgu laiku nokalpot un nesakaltīs tik ātri, kā manas iepriekšējās essence tušas.;-)
Varbūt kāda arī ir iegādājusies šo variantu? Kādas ir jūsu domas?
21.04.2017 10:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits