Bakalaura darba nodošana

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveiki!
Esmu uz finiša taisnes sava bakalaura darba izstrādē. Palikušas pāris lapas (l)
Bet man sāk rasties daudz jautājumi par darba nodošanu.
Vai kāds man varētu pastāstīt to procesu un pieredzi, ja ir mācījies Banku augstskolā?
Der arī pieredzes ne no šīs augstskolas.
Cik laicīgi nodevāt darbu? Kā bija ar plaģiātisma pārbaudi? Vai nācās labot, kaut ko jau iesietā darbā? Ja jā, tad kā to darījāt - pa jaunu iesējāt? (t)
Katrā ziņā visu par un ap nodošanu.(l)
20.04.2017 14:00 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Vēl man ir jautājums par Plag.lv - vai tas reāli palīdz noteikt tos plaģiāta %?
Kāds ir arī izmantojis?
20.04.2017 16:15 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Lūdzu,vēl kāds? :'-(
20.04.2017 15:49 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Ross uhh, par tām gramatikas kļūdām es pilnībā saprotu, ka var pārlasīt 150x un pat tad noteikti kāda atradīsies. Laikam būs jāiedod kādam no malas izlasīt.
Paceļu! Lūdzu vēl kādu pieredzes stāstus (s)
20.04.2017 15:02 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
mācījos LU
laicīgi manā izpratnē ir diena, kad ir noteiktā nodošanas diena- mums tas bija 15.maijs. parasti šajā datumā nodeva labi ja 1/3, pārējās 2/3 nodeva pat ar 2 nedēļu kavēšanos (t)
par plaģiātisma pārbaudi neko nevarēšu pateikt, neviens pie zvana mani nekāra, nezinu arī nevienu kursabiedru, kam šajā jautājumā būtu bijušas problēmas. bet nu biedēja, jā, ka darbu ar programmu palīdzību pārbauda.
man nekas jau iesietā darbā jāmaina nebija (lai gan pašai gribējās, jo, protams, kļūdas atradu, tiklīdz atvēru tikko iesietu darbu :D).
zinu kursabiedru, kam recenzents ieteica salabot gramatiskās kļūdas un siet par jaunu. pats darbs bija tuvu ideālam no akadēmiskā viedokļa utt, tikai datoram tilde nestrādājusi un tā kļūdas salasījušās diezgan daudz :D
20.04.2017 14:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits