Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlos mainīt tikko pirktu kosmētiku pret kaut ko.

 
Reitings 24
Reģ: 26.09.2015
Sveikas!
Tā, kā es ikdienā nelietoju dekoratīvo kosmētiku, tomēr izlēmu sākt krāsoties un nopirku šādu cc krēmu aptiekā:
https://www.apotheka.lv/product/14048/la-roche-posay-rosaliac-cc-krems-50ml
Jutīgai ādai ar tendenci uz visiem apsārtuma tipiem, epizodiskiem vai pastāvīgiem, izkliedētiem pa visu seju vai lokalizētiem.
Universāls tonis, kas dabiski saplūst ar gaišu vai vidēji gaišu ādu un acumirklī nomaskē un koriģē jebkuru apsārtumu. Labi klājās uz ādas, neveido svītras. Bagātināts ar dabiski iegūtu ambofenola ekstraktu, kas palīdz neitralizēt apsārtumu. Nav komedogēnisks.
Āda tiek mitrināta un nomierināta. Sejas krāsa izskatās vienmērīga. Apsārtums ir acīmredzami mazāks.
Bet sapratu, ka man ne tikai āda ir jūtīga, bet dienas gaitā acīm nepatīk dekoratīvā kosmētika un paliek asarainas un jāiet skalot, tas nav tikai no šī krēma bet man tā bija arī vasarā no oriflame bb krēma.
Esmu šo krēmu likusi 2 reizes, ja kādai ir vēlme mainī šo krēmu pret kādiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem, tad mēs varam samainīt, jo dekoratīvo kosmētiku es nevēlos. Varu dāvanā dot avene sejas masku jūtīgai ādai, kuru esmu izmēģinājusi.
17.02.2017 19:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits