Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtos drausmīgi

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Sveiki! Es biju izveidojusi iepriekšējo diskusiju par dzīvi, kas ir aizgājusi neceļos.
Jūs man jautājāt, kur es dzīvoju, atbilde ir - šobrīd dziļi Latgalē.
Nerakstu, lai lūgtu padomu, varbūt lai izkratītu sirdi, jo šobrīd man nav ar ko parunāt.
Šeit nav absolūti nekādu vakanču un nav arī vairāk haltūru. Biju cerējusi dabūt darbu jaunaudzēs stādīt mežus, bet izrādās ka tur nevajag nekādus strādniekus. Esmu izmēģinājusi teju visu - arī darbu caur internetu, mārketingu kosmētikai - nav nekādu panākumu.
Varētu dabūt darbu kādā tuvākajā pilsētā, bet arī nav tiesību, lai aizbrauktu.
Vienkārši nav kur un nav ko. Rīgā es zaudēju darbu, nezinu pat kādēļ. Viss bija labi, pēkšņi vienā dienā aizeju un man pasaka - vari vairāk nenākt! Iedod lapu un rullē atlūgumu. Iemeslu nezinu vēl līdz šai dienai. Līdz ar to zaudēju arī īrēto dzīvokli, jo vietā darbu nebija tik viegli atrast.
Man pašai ir kļuvis tikai sliktāk - galva tik iet uz apli kā pulkstenis ar domu: kur dabūt naudu, pat visprimitāvāko naudu, lai nopirktu viselementārākās lietas kā ēdiens. :-(
Man ir sākusies depresija, eju gulēt 6 no rīta un ceļos 4 dienā! Jūtos kā pēdējā izgāztuve un caurām dienām raudu. :-(
Draugs tik saka, ar besīšanos nekas netiks līdzēts un nemainīsies. Es to ļoti labi apzinos, bet ko tad man darīt? smaidīt un izlikties ka viss ir superīgi? :-(
Man iepriekšējā diskusijā ieteica, lai sāku savu dzīvi sakārtot pa mazam - bet nav jau pat ar ko sākt, jo viss kas bija sasniegts ir noslīcis. Ko gan lai es sāku, ja te ir visapkārt ir mežs!
Bezdarbnieku pabalstu arī nevaru saņemt, nostrādāti bija tikai 5 mēneši.
Šobrīd dzīvojam drauga mātes īpašumā, kur bija nomiris viņas tēvs. Jūtos kā muzejā - visapkārt padomju laika lietas, drēbes mirušā cilvēka vēl stāv skapī. Kā izņēmu no plaukta apsveikumu kartiņas un saliku maisā (tās bija plus mīnus kādas 1000 ) tā drauga māte atbrauca un saka: nu jums tās lietas traucē? ēst prasa vai kā? lai tak stāv.
Es jūtos pagalam neomulīgi tādā dzīvoklī, bet ko darīt ja dzīvot vispār nav vairāk kur? (t)
Ak dievs, kā es gribu braukt atpakaļ uz Rīgu un sākt visu no nulles, bet tādu iespēju nav, jo nav naudas.
Viss ir aizgājis tik tālu, ka vienkārši sāku domāt par pašnāvību. :'-( Es vienkārši nezinu, ko darīt.
07.02.2017 18:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Meitene jau gandrīz gadu nav te bijusi, paceļ kaut kādas vecu vecas tēmas.
12.10.2017 17:30 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Mani pārsteidza tas, ka abi divi ir bezdarbnieki un fantazē nokārtot mašīnas tiesības.
Un, es vispār nesaprotu, par kādu naudu viņi taisās uzturēt mašīnu, ja viņiem nav kur dzīvot.
12.10.2017 17:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kā meitenei atrisinājās situācija?
12.10.2017 16:44 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Nu, vispār vāks, kas ar tiem vīriešiem darās!!!
Par darbā vairs negrib iet!!!
09.02.2017 16:11 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Es te ar savējo džeku runāju tagad.
Mēs, bet katru dienu stundu sazvanāmies vēl arī, kā viņam brīvāks laiks darbā. Mēs tikko te pāris stundas norunājām. Tā jau vairākus gadus no vietas vienmēr.
Viņš saka, vienai paziņa sieviete pelna pie 3000 mēnesī ar savu biznesu, džeks nestrādā. Un nevienu dienu nav strādājis.
Es biju šokā!!!
Sieviete uztur viņu. Es nesapratu, ko tad viņš tur tādu dara viņai??? Pilna Rīga ar džekiem, kuri labi vāveres laiza un ir labi seksā.
Ko Tādus vispār var pieturēt??? Tad būtu palīdzējis savējai dāmai biznesā. Tur tāds bizness ir, kur nevajag ntās augstākās izglītības.
Bet, džeks ir galīgs, man pat vārdu nav ko teikt. :-D:-D:-D
09.02.2017 16:09 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/saraksts#eyJvZmZzZXQiOjg2LCJsaW1pdCI6MjUsInBhZ2VZIjoxMDB9
https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/saraksts#eyJvZmZzZXQiOjExLCJsaW1pdCI6MjUsInBhZ2VZIjozMzd9
09.02.2017 15:33 |
 
Reitings 89
Reģ: 12.02.2015
drāma un besis :D
09.02.2017 15:20 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Ja tev Daugavpils ir 70-100 km attālumā, tad kā tu izbraukāsi, lai dabūtu tiesības???? Jo mazajāsmpilsētelēs jau tiesībām braukšanu nemāc aun nekārto????
Bet vispār -manā saktījumā tev ir izdevīgi, ka draugs tevi nekut nelaiž, tas ir sava veida attaisnojums tavai neuzņēmībai, Ja ir vēlme braukt uz Rīgu un sākt visu no nulles, aizņemies kaut vai 50-60 eiro, paņem līdzi kartupeļu pāris kg, nu piesakies JEBKURAI vakance kaut vai par minimālo, noīrē kojās pirmajam laikam istabiņu un uz priekšu.
Aizbrauksi tu, ja draugs tiešām
Bet vispār 100 km no Daugavpils (nu nezinu uz kuru pusi tas ir) bet darbs Šeit tiešām ir, vajag tikai gribēt strādāt. šaj;a reģionā vairāk ir problēmas ar gribošiem strādāt strādniekiem nevis ar darba vietām.
09.02.2017 15:16 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Ak dievs, jo vairāk lasu, jo vairāk saprotu cik patiesībā stulba ir tēmas autore. Cik tev gadu vispār? Visu laiku sūdzas, ka draugs sit kanti veikala pārdevējām, prasa padomus, kur lai pārnakšņo, jo draugs redzies ļoti sāpina. Tad tagad stāsta, ka dzīvo dziļos laukos, ka ir pazaudējusi darbu un vēl dzīves vietu. Stāsta to visu tā it kā viņa ir pie visa tikai vainīga un aizmirst laikam to, ka viņa ir sieviete un viņas tas pajoliņš ar ko viņa ir kopā arī dzīvo ar viņu un arī ir vainīgs pie tā, ka pazaudēja visu Rīgā. Tagad redzies raksta, ka raud visu laiku un domā par kāršanos, jo viss ir ļoti slikti. Un tajā pašā laikā viņas vecis sēž un gan jau tik kasa savas olas un priecājas, ka atpakaļ nonācis mātes padusē, ka var nestrādāt un tik sēdēt un sapņot. Man pilnīgi riebjas lasīt, ka tagad aizstāv savu veci, kas ne par ko nedomā. Kā vispār var draugs pieļaut, ka viņi nonāk tik zemu, ka SIEVIETEI ir jāiet uz mežu strādāt un jāpalīdz malku skaldīt. KĀ TAS VISPĀR IR PIEĻAUJAMS? Un vēl! Viss lielākais stulbums ir tas, ka lai aizbrauktu uz to mežu vēl ir jānoliek tiesības un nevis draugam, bet MEITENEI. Redz pat savu dirsu nevar pacelt un aiziet nolikt tiesības. Tu vispār pati apjēdz ar ko tu esi kopā? Nebūtu tu tik stulba un laiku netērētu ar tādu slinku memmes dēliņu, tu tagad simts punkti dzīvotu Rīgā, strādātu normālā darbā un varbūt būtu atradusi kādu normālāku, bet spriežot pēc tavas domāšanas... laikam tāds tādu atrod. Pati nesaproti cik zemu esi nolaidusies, ka aiz sava slinkuma un tās mīlestības pret mazo bērnu, kas redz neko negrib un nav nekādas jēgas, esi tik zemu? Taču atver savas acis beidzot vaļā un paskaties no malas. Protams, ka nelaidīs tevi nekur tālāk pa pieci metri, jo kura gan būs tik stulba, lai būtu ar tādu kopā? Apprecēties? Vēl tādam bērnus dzemdēt? Ko tad darīsiet trijatā? Varbūt vēl kad bērns piedzims nāksies tev vien skraidīt uz darbu, jo redz viņam negribēsies..
09.02.2017 14:14 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
DieKleineHexe
Tik foršā, saulainā dienā šitāds pesimisms neiederās. :D :D
09.02.2017 12:09 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Te dazhas padibenju paariisha murgus uztver nopietni un kaut ko iesaka :-D :-D :-D
Nekas vairaak par padibeni ar intelektu liidzveertiigu nullei un alkoholikju pritonam raksturiigu valodinju tur otraa galaa nav.
Jau ieprieksheejaa gaudu teemaa ieteicu - katru gadu taisiit pa beeeeeeeerninjam un mangot sociaalos pabalstus. Buus padibeneem visvieglaakais un visatbilstoshaakais risinaajums :-D
Ieteikumi, redziet, siikajai bezsmadzenju dranjkjei un vinjas pieguleetaajam vajadziigi. Smiekliigi. :-D Lai shiem ieteikumiem sekotu, tomeer vajag mazliet veselo sapraatu un dazhas pie dziiviibas esoshas peleekaas smadzenju shuunas, te tadas "grezniibas" nav un nebuus.
8-)
09.02.2017 12:04 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Visu laiku sekoju līdzi diskusijai un nesaprotu, priekš kam vispār kāda vēl cenšas meitenei palīdzēt? Vai tad nav jau saprotams, ka viņa ir ieņēmusi tikai savu galvā un neviens ieteikums šeit nepalīdzēs?
Lai jau viņai veicas, bet es savus nervus šitā bojāt neietu, lai kādu aiz matiem no sūdiem laukā vilktu ar tik lielu pretestību. (t)
09.02.2017 09:23 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Gslvenais, neuztaista beeeerninju(t)
09.02.2017 09:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tu tik liti izceli, ka ceribu ieviesa DRAUGS un vina TEVS. Ko tiesi chalis izdarija? Ieminejas tevam par to? :-D
Un nevis mes nesapratam tevi un tavu situaciju, bet tu pati dzivo ar klapem uz acim un tamponiem ausis
09.02.2017 09:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Biezi negadas sastapt skukji kurs labak stundam skaldis malku neka piestradas par pardeveju:-D Acimredzami nemaz neapzinas cik tas ir gruti, ir meginats, ar visu savu lieko speku gaja traki. Lai izdodas. Ceru, ka chalis ar skaldis nevis staves blakus un, pieneram, pienesis blukus skaldisanai:-D Good luck.:-D
09.02.2017 09:05 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pati te sudzies un mes visas vainigas te esam tagad ja ? Tev te kaudzem padomus, ieteikumus deeva tu pat neklausies. protams, tik ka uzklupt mums kraagaa. Te neviena tev launu neveel dod padomus . Tavs draugs isti normals neizklausas. Ja man butu tads virietis jau 100gadus pasistu koferi padusee un prom ietu. Kaapec diez man kaa sievietei butu jaaiet kaut kaadaa mezaa cirst malku ja varu dabut labaaku darbu??Tas ir viriesu pienaakums? Kaapec diez virietis avr neko nedarit un man jaacert malka?? Es vismaz kaut vai kursos iestaatos tomeer kaut kaadas zinaasanas un praksi var apgut vai tiesaam tai pasaa maximaa ietu un kaut vai padzivotu ar gimeni pirmo laiku vai vienalga.
09.02.2017 06:14 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Neaiztiec manu puisi, visas te viņu uztaisa par sazin kādu. Gulējāt ar viņu? ņēmāties? ka tik labi pazīstat?

Ak, tad starp palagiem tas suns aprakts, kāpēc viņš tāds zeltiņš.
Un vairs nav svarīgi, kas bija ar kolēģi, nav svarīgi, ka
viņš neko nedomā kā to risināt! Viņš saka - ko tur piedomāt, ja nav variantu! Meklēju darbu ar dzīvesvietu Daugavpilī - sludinājumu atradu, draugs tik saka - nav jēgas , nav jēgas divi jau noteikti nevarēs un bla bla bla.

Jā, iedvesmojošs eksemplārs, kas atbalsta un domā par kopējo labklājību. Te neviena neko no zila gaisa nav pagrābusi, tie visi ir Tavi teksti.
Un nekad neesi sev uzdevusi jautājumu, kāpēc tiesībām naudu iedos pēc mēnešiem, nevis jau tagad un jāatstrādā vēlāk, lai jau kaut kas var notikt un iet uz priekšu? Kāpēc tiesībām, nevis iemaksai dzīvoklim tuvākajā pilsētā, kur jūs darbu atrastu mēneša laikā un abi? Visticamāk, paies tie mēneši un nekādas naudas arī nebūs ne tiesībām, nedz pārējam solītajam. Gribētu reāli palīdzēt, darītu to tagad, nevis gaidītu, kad no bada kājas atstiepsiet.
Ok, ej uz mežu, skaldi malku, darbojies, bet dari to sevis dēļ, lai dabūtu to naudu biļetei uz Rīgu un pirmajam laikam ēdienam. Ja Tu tur neesi laimīga, tinies no turienes. Draugs Tevi neatbalsta, patiesībā viņš dara visu, lai Tu kļūtu no viņa atkarīga un nemaz nevarētu tikt prom. Sāksi no nekā, bet atradīsies gan draugi, gan normāls vīrietis, kas atbalstīs un kas pats arī kaut ko darīs, nevis tikai noniecinās visas Tavas idejas, lai tikai pašam nekas nebūtu jādara. Savu mērķu dēļ cilvēki spēj darīt lietas, kas šķiet neiespējamas (Esmu gājusi uz darbu 15km cauri visai Rīgai, nedēļām no vietas, gan turp, gan atpakaļ, jo darbs bija kur bija, dzīvesvieta kur atradās, tur bija un naudas sabiedriskajam transpotam nebija, darbs arī nebija izcils, bet ar kaut ko jau bija jāsāk), dari arī Tu. Bet, par nepieciešamību staipīt līdzi esošo draugu, padomā nopietni. Kas ir uzlabojies Tavā dzīvē, kopš esat kopā? Ko viņš ir devis Tev un jūsu attiecībām tādu reālu, kas ir kaut kā virzijis attiecības uz labāku nākotni? Kaut ko vairāk par solījumiem kaut kad nenosakāmā nākotnē kaut ko darīt? Neatbildi man, atbildi sev.
09.02.2017 02:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kadus tadus? Mes tev pat palidzibu piedavajam, drauga mate did dzivesvietu bet tev vis slikti un par maz! Nekauna
09.02.2017 01:12 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Bled ka man riebjas shitadas chikstetajas! Mana berniba un jauniba ari pagaja liela trukuma,tam visam klat 20 gados paliku stavokli un nezinaju kur iet un ko darit. Sakasiju naudu biletei,uzmekleju kautcik zinamus cilvekus pie ka sakuma apmesties un aizbraucu uz Angliju. Ta saucamie draugi pec berna piedzimshanas izlika mani no majas,kas man deva vel lielaku motivaciju iet un darit. Tagad esmu sheit jau 11gadus un lepna par sevi,ka grutajos brizhos nenokaru degunu un nenodzeros,nenonarkojos utt,bet ta vieta citigi macijos anglju valodu,iepazinos ar cilvekiem un veidoju kontaktus. Nekad ne no viena neko neesmu prasijusi un lepojos ar to. Es ari naku no laukiem un godigi sakot ir gruti Latvija atsperties un vel,ja nav velmes,tad vispar neka.
09.02.2017 00:18 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Haha, laba izklaide! :D Nu, palasot autores atbildes un izteicienus, es sapratu, ka tādai tiešām labāk mežā kokus zāģēt, ne cilvēkos iet.
08.02.2017 23:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits