Jūtos drausmīgi

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Sveiki! Es biju izveidojusi iepriekšējo diskusiju par dzīvi, kas ir aizgājusi neceļos.
Jūs man jautājāt, kur es dzīvoju, atbilde ir - šobrīd dziļi Latgalē.
Nerakstu, lai lūgtu padomu, varbūt lai izkratītu sirdi, jo šobrīd man nav ar ko parunāt.
Šeit nav absolūti nekādu vakanču un nav arī vairāk haltūru. Biju cerējusi dabūt darbu jaunaudzēs stādīt mežus, bet izrādās ka tur nevajag nekādus strādniekus. Esmu izmēģinājusi teju visu - arī darbu caur internetu, mārketingu kosmētikai - nav nekādu panākumu.
Varētu dabūt darbu kādā tuvākajā pilsētā, bet arī nav tiesību, lai aizbrauktu.
Vienkārši nav kur un nav ko. Rīgā es zaudēju darbu, nezinu pat kādēļ. Viss bija labi, pēkšņi vienā dienā aizeju un man pasaka - vari vairāk nenākt! Iedod lapu un rullē atlūgumu. Iemeslu nezinu vēl līdz šai dienai. Līdz ar to zaudēju arī īrēto dzīvokli, jo vietā darbu nebija tik viegli atrast.
Man pašai ir kļuvis tikai sliktāk - galva tik iet uz apli kā pulkstenis ar domu: kur dabūt naudu, pat visprimitāvāko naudu, lai nopirktu viselementārākās lietas kā ēdiens. :-(
Man ir sākusies depresija, eju gulēt 6 no rīta un ceļos 4 dienā! Jūtos kā pēdējā izgāztuve un caurām dienām raudu. :-(
Draugs tik saka, ar besīšanos nekas netiks līdzēts un nemainīsies. Es to ļoti labi apzinos, bet ko tad man darīt? smaidīt un izlikties ka viss ir superīgi? :-(
Man iepriekšējā diskusijā ieteica, lai sāku savu dzīvi sakārtot pa mazam - bet nav jau pat ar ko sākt, jo viss kas bija sasniegts ir noslīcis. Ko gan lai es sāku, ja te ir visapkārt ir mežs!
Bezdarbnieku pabalstu arī nevaru saņemt, nostrādāti bija tikai 5 mēneši.
Šobrīd dzīvojam drauga mātes īpašumā, kur bija nomiris viņas tēvs. Jūtos kā muzejā - visapkārt padomju laika lietas, drēbes mirušā cilvēka vēl stāv skapī. Kā izņēmu no plaukta apsveikumu kartiņas un saliku maisā (tās bija plus mīnus kādas 1000 ) tā drauga māte atbrauca un saka: nu jums tās lietas traucē? ēst prasa vai kā? lai tak stāv.
Es jūtos pagalam neomulīgi tādā dzīvoklī, bet ko darīt ja dzīvot vispār nav vairāk kur? (t)
Ak dievs, kā es gribu braukt atpakaļ uz Rīgu un sākt visu no nulles, bet tādu iespēju nav, jo nav naudas.
Viss ir aizgājis tik tālu, ka vienkārši sāku domāt par pašnāvību. :'-( Es vienkārši nezinu, ko darīt.
07.02.2017 18:53 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
nu skaidrs , ka trollis ir autore :-D
08.02.2017 21:35 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Mjaa,trollis kas trollis.Tikko shajaa diskusijaa rakstiija ka neviena tuvinieka nav,a te sheku reku ir maasa!:-D:-D:-D
...
Mani vecaaki arii dziivo dziljos laukos Latgalee.Un zini,abi stradaa un pelna naudu.Teetis straada pie saimnieka saimnieciibaa un mamma par pashvaldiibas seetnieku.Jaa,nepelna miljonus,bet dziivoshanai pietiek.Taa,ka ja grib var arii laukos atrast darbu,bet jautajums-vai gribas vispar stradat!
08.02.2017 21:34 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Ak,tu,mī un žē:-D, cilvēks pats parāda cik nožēlojami dzīvo un pēc tam kliedz,ka visas citas tā dzīvo. Ir dažādi cilvēki un dažādas situācijas un nebūt visas nav tādas kā tu apgalvo un nevienai par to nav jātaisnojās. 8-)
08.02.2017 21:31 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
es nevaru :-D:-D:-D:-D
08.02.2017 21:30 |
 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Winterra, atkal tu neesi līdz galam kaut ko izlasījusi. Kurā vietā es teicu ka
1. kārt es iešu zāģēt mežu?
2. kārt, ka es to darīšu viena?
Jā, es redzu, ka visiem viss rūp, ja pašiem savas dzīves nav!
08.02.2017 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
memmesdēliņš tavs puisis ir. pieklājīgā vecumā sēdēt un kūkot, kamēr tu gatava visu mežu izzāģēt.
.
nav ko izlikt visu, kas uz sirds publiskā telpā un tad pieprasīt, lai neviens nekomentē. tas, ka tu izveido diskusiju, nenozīmē, ka var diktēt kurš ko rakstīs. :D diemžēl, bet tā nu ir - diskusija teorētiski nav tavs īpašums, pieder cosmo forumam, mums visiem viss rūp :D
08.02.2017 21:27 |
 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Atbildi uz jautājumu, kāda tev daļa gar to? Vai tad šeit nesēž tās nevarīgās sievišķes kurām neiet dzīvē gan darba, gan mīlas frontē un savu dzīvi izliek kā uz paplātes? Pilns forums ar tādām!! Kas attiecas uz mani ? Man tagad ir nospļauties par absolūti visu, kas ir noticis koncentrējos uz sevi un savu draugu!
08.02.2017 21:24 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Nebāžat purnu citā dzīvē

Tu savu dzīvi mums pati iebāz purnā un tad gaudo,ka kāds pakomentē.
Nesagaidīji cerēto un tāpēc tagad te muti brūķē.
08.02.2017 21:21 |
 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Cerību ieviesa nevis cosmo, bet gan DRAUGS un viņa TĒVS.
08.02.2017 21:20 |
 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Ejiet, dzīvojiet savu laimīgo dzīvi un nelieniet manā dzīvē!! Kāda daļa gar to kāpēc drauga tēvs sponsorēs tiesības man nevis savam dēlam? Nu kāda daļa gar to?
Kāda daļa gar manu draugu ? Kāda? Kāda daļa ko viņš darīja pirms tam? Tiešām pašiem nav savas dzīves ? Man pilnīgi nospļauties kā jūs dzīvojiet
08.02.2017 21:19 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Tikko taču kārties taisījies...Nu jau plāni piecstāvu mājas lielumā. Acīmredzot, kaut kāda jēga no ņekstēšanas forumā tomēr ir.:-D
08.02.2017 21:19 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.10.2016
Ooooo - būtu autorei darba jomā tāds šerps raksturs kā šeit Cosmo! :D
08.02.2017 21:17 |
 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Iešu arī uz mežu, manis pēc kaut stundām ilgi skaldīšu malku. Nebāžat purnu citā dzīvē, galu galā es savā diskusijā rakstīju
''Nerakstu, lai lūgtu padomu, varbūt lai izkratītu sirdi, jo šobrīd man nav ar ko parunāt.'' A jūs uzreiz ar saviem padomiem.
Gudri dirst nav malku cirst. Atbraukt kāda uz šejieni un padzīvo mežā!!! Tikšu pati ārā. :-)
08.02.2017 21:15 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.10.2016
Lai cik rupji, bet par autori nespēju neko pieklājīgu pateikt. Atrunas. 101 arguments, kāpēc visi meiteņu padomi un ieteikumi nekur neder.
Nu tad ej un pelni savā mežā!
Kuram nu būtu te tā aprobežotā domāšana.
Vienmēr izsakos pieklājīgi, bet šeit prasās vārds - slinkā, nevarīgā djebila.
08.02.2017 21:12 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Labāk būt aprobežotai kā sliņķei. :-D:-D:-P
08.02.2017 21:11 |
 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Tā bija kļūda te kaut ko rakstīt. Nepareizi saprotat un tā lūk rodas visādas baumas un nosodīšana. Labi, pati tikšu galā. Iešu, zāģēšu, skaldīšu, dabūšu tiesības un darbu un dzīvosim abi kā normāli cilvēki un apprecēsimies. :-) Kaut vai par spīti visiem JŪSU komentāriem.
Un šis nav viltus profils, es šo profilu dalīju ar savu māsu. Kā vienmēr aprobežotā domāšana, ka viss ir feiks!!!! :-)
08.02.2017 21:08 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Lasīju, lasīju un izbesīja:-D
Nesaprotu, kāpēc tēvs nesponsorē mašīnu, tiesības un degvielu savam dēlam? Vīriešiem tomēr ir vieglāk laukos dabūt darbu - tā pati celtniecība (kaut vai par "instumentu pienesēju" vai grāvju racēju - tur daudz prata neprasa), vai kāds kokapstrādes uzņēmums, kas ir gandrīz jebkuros laukos. Vīrietis var mežā iet strādāt u.c.
No autores tā arī nesaprotu, kā paiet viņu ikdiena? Sēžot pie datora rociņās sadevušies cauru dienu? Reāli tavs drauģelis tevi gremdē. Nesaprotu,kam tāds vajadzīgs? Ķeksim? Neticu,ka no viņa ikdienā ir kāda jēga. Ja nu vienīgi naktī zem segas, bet ja jāmirst bads - nezinu gan cik ļoti viņa mīlnieka prasmes ko dod.
Visa šī diskusija ir tāda ņerkstēšana, ka gribās paņemt autori un iepļaukāt.:-|
Kāds te minēja,ka lūzeru domāšana...man liekas,ka ar lūzeriem nekāda sakara - drīzāk slinkās pakaļas sindroms.
08.02.2017 20:54 |
 
Reitings 74
Reģ: 28.12.2009
Cerams, ka esi iepazinusies ar jaunajiem noteikumiem, kuri ir stājušies spēkā ar 01.11.2016, ka tiesības vairs īsti nevari nolikt 2-3 mēnešos, tas var ieilgt un drauga tēvs sponsorēs arī ceļu līdz autoskolai un braukšanām arī ja tiesību process ieilgs līdz galam? Tad jau tas nozīmētu, ka darbu līdz gadam nevarēsi dabūt, jo nebūs tiesības un nebūs kā izbraukāt. Man ir pazīstami cilvēki, kuri studē klātienē budžetā un strādā 2 darbos un dejo dejas. Tā kā ja ir vēlme, tad viss ir iespējams. Kā arī Maximā ir noliktavas, kur ar visām nakts maiņām vīrieši pelna labu naudu un ar gadiem to algu var dabūt 1000+. Kā arī administrācijā ir patiešām jauki un patīkami cilvēki un es domāju, ka ja būtu tāda iespēja varētu sarunāt, ka dzīvojat vienā istabiņā divatā, ja abi strādātu Maximā.
08.02.2017 20:21 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Normāls trollis. Troļļiem ir cits augšanas temps.:-D
08.02.2017 10:43 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Tu gan ātri pieaudz: http://cosmo.lv/forums/topic/192798-slikta-ikdiena/ pirms gada biji pamatskolā, nu, jau laukos ar puisi, zaudējusi darbu un nabadzībā, es pie tādiem attīstības tempiem, sajuktu prātā. 8-)
08.02.2017 10:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!