Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtos drausmīgi

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Sveiki! Es biju izveidojusi iepriekšējo diskusiju par dzīvi, kas ir aizgājusi neceļos.
Jūs man jautājāt, kur es dzīvoju, atbilde ir - šobrīd dziļi Latgalē.
Nerakstu, lai lūgtu padomu, varbūt lai izkratītu sirdi, jo šobrīd man nav ar ko parunāt.
Šeit nav absolūti nekādu vakanču un nav arī vairāk haltūru. Biju cerējusi dabūt darbu jaunaudzēs stādīt mežus, bet izrādās ka tur nevajag nekādus strādniekus. Esmu izmēģinājusi teju visu - arī darbu caur internetu, mārketingu kosmētikai - nav nekādu panākumu.
Varētu dabūt darbu kādā tuvākajā pilsētā, bet arī nav tiesību, lai aizbrauktu.
Vienkārši nav kur un nav ko. Rīgā es zaudēju darbu, nezinu pat kādēļ. Viss bija labi, pēkšņi vienā dienā aizeju un man pasaka - vari vairāk nenākt! Iedod lapu un rullē atlūgumu. Iemeslu nezinu vēl līdz šai dienai. Līdz ar to zaudēju arī īrēto dzīvokli, jo vietā darbu nebija tik viegli atrast.
Man pašai ir kļuvis tikai sliktāk - galva tik iet uz apli kā pulkstenis ar domu: kur dabūt naudu, pat visprimitāvāko naudu, lai nopirktu viselementārākās lietas kā ēdiens. :-(
Man ir sākusies depresija, eju gulēt 6 no rīta un ceļos 4 dienā! Jūtos kā pēdējā izgāztuve un caurām dienām raudu. :-(
Draugs tik saka, ar besīšanos nekas netiks līdzēts un nemainīsies. Es to ļoti labi apzinos, bet ko tad man darīt? smaidīt un izlikties ka viss ir superīgi? :-(
Man iepriekšējā diskusijā ieteica, lai sāku savu dzīvi sakārtot pa mazam - bet nav jau pat ar ko sākt, jo viss kas bija sasniegts ir noslīcis. Ko gan lai es sāku, ja te ir visapkārt ir mežs!
Bezdarbnieku pabalstu arī nevaru saņemt, nostrādāti bija tikai 5 mēneši.
Šobrīd dzīvojam drauga mātes īpašumā, kur bija nomiris viņas tēvs. Jūtos kā muzejā - visapkārt padomju laika lietas, drēbes mirušā cilvēka vēl stāv skapī. Kā izņēmu no plaukta apsveikumu kartiņas un saliku maisā (tās bija plus mīnus kādas 1000 ) tā drauga māte atbrauca un saka: nu jums tās lietas traucē? ēst prasa vai kā? lai tak stāv.
Es jūtos pagalam neomulīgi tādā dzīvoklī, bet ko darīt ja dzīvot vispār nav vairāk kur? (t)
Ak dievs, kā es gribu braukt atpakaļ uz Rīgu un sākt visu no nulles, bet tādu iespēju nav, jo nav naudas.
Viss ir aizgājis tik tālu, ka vienkārši sāku domāt par pašnāvību. :'-( Es vienkārši nezinu, ko darīt.
07.02.2017 18:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
obrīd dzīvojam drauga mātes īpašumā, kur bija nomiris viņas tēvs. Jūtos kā muzejā - visapkārt padomju laika lietas, drēbes mirušā cilvēka vēl stāv skapī. Kā izņēmu no plaukta apsveikumu kartiņas un saliku maisā (tās bija plus mīnus kādas 1000 ) tā drauga māte atbrauca un saka: nu jums tās lietas traucē? ēst prasa vai kā? lai tak stāv.
jabaidas no dziviem ne mirusiem ja kas! Un ja vai tev trauce lietass kas citam irt liela vertiba?Priecajies ka ir vispar jumts virs galvas ....;-);-)
07.02.2017 19:05 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Rīdziniece , pareizi saka, ja aizej uz bezdarbniekiem, piesakies kursos, Tu saņem stipendiju un pie reizes apgūsti ko jaunu. Man draudzene nesen izgāja manikīra kursus, ļoti patika, vēl naudiņu saņem un sertifikātu.
07.02.2017 19:04 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Domaju, ka saja gadijuma butu japriecajas par to,ka vari dzivot kaut vai taja muzeja.
Vajag atsperties, izdomat ka dzivosi talak.
Sakuma, protams, bus gruti gan morali, gan finansiali.
Draugs Tev pareizi saka, ka ar krenkesanos nekas nebus. Vins tacu censas Tevi atbalstit.
07.02.2017 19:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tev nav ko ēst, bet draugam vienalga?
07.02.2017 19:02 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Rīgā diez vai,bet zinu,ka mazākās pilsētās/ciemos dažreiz piedāvā dzīvokli,ja iet strādāt uz to pilsētu. Ir lasīts,ka pat tādas Maxima piedāvā darbiniekiem kojas(?). Painteresējies.;-)
07.02.2017 19:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja zinatu kur dzivo varbut tur blakus ir kadas meitenes no cosmo un varetu tev ar partiku vismaz palidzet.
07.02.2017 19:02 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
kurā pilsētā tu tieši dzīvo? sapratu,ka dzīvo dzīvoklī, tad jau nav gluži meža vidū.
07.02.2017 19:02 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Es Tevi saprotu, kādos es tik apstākļos neesmu bijusi. Esmu bijusi bez darba, bez naudas, un tiešām pat bez eiro kabatā. Ir tiešām grūti, jo ēd vienu vārītu kartupeli dienā mēnesi no vietas , liekas tiešām vieglāk ir pakārties. Bet ir jāmēģina. Pirmkārt sakārtot iekšējo pasauli. Mēģini nomierinieties, domāt labas domas. Ir iespēja strādāt vietās , kur piedāvā dzīvesvietu, neesi mēģinājusi? Vai vietā kur atrodies esi bijusi visās vietās jautāt vai nevajag darbiniekus?
Mani izglāba tas, ka bija vecāki, aizgāju padzīvot atpakaļ pie viņiem, kamēr dabūju darbu, dabūju pirmo algu un atgriezos atpakaļ dzīvē.
07.02.2017 19:02 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
ai nu es arī :D saku viens jautājums, bet paprasu divtik vairāk :D
07.02.2017 19:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Aizej uz darba birzu, piesakies jebkadus tur kursos bus stipendija. Tad vari uz sociem iet lugt palidzibu. Liec fb sludinajumu ka mekle darbinu jebkadu.
vel fb ir grupa Palīdzēsim viens otram. Jauki cilveki kas palidz daudziem, paludz vinie4m palidzibu bet darba jautajuma ka esi gatava jebko darit lai nopelnitu iztikai. Palidzes noteikti. Kur tiesi tu dzivo?
07.02.2017 19:00 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Man tev viens jautājums. Tu ar draugu kopā dzīvoji Rīgā? Un ko tavs draugs dara?
Dziļos laukos? Kur tas tieši ir?
07.02.2017 19:00 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Oho! Jasmina malacis! :)
07.02.2017 18:59 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Varētu dabūt darbu kādā tuvākajā pilsētā, bet arī nav tiesību, lai aizbrauktu.

nu ir tak taada lieta kaa autobusi un vilcieni. Kad man nebija naudas, es katru dienu gaaju ap 10km kaajaam uz darbu, jo nebija naudas pat autobusam.
man liekas,ka tu tik meklee attaisnojumus
07.02.2017 18:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits