Lasi jaunajā Cosmo

2012.gads - Decembris
 

Klāt mīlestības sezona... vai tiešām?

Nesāc jaunu gadu ar vecu bagāžu. Un ar bagāžu mēs domājam viņu.

Teksts: Annie Daly

Būt vienai svētku laikā ir visnotaļ nelāgi. No vienas puses apkārt notiekošais liecina, ka šis ir gada visbrīnišķīgākais laiks, bet no otras puses – tev šīs cilvēku apgarotās sejas vienkārši gribas iepļaukāt. Šis laiks, kas tik ļoti akcentē ģimeni un pāra attiecības, vientuļiem cilvēkiem mēdz būt sāpīgs. Romantiskās filmas un nepārtrauktās reklāmas, kur pāri saderinās pie Ziemassvētku eglītes, kā arī priecīgā mūzika tev liek justies vientuļai.

Attiecībā uz randiņiem veselais saprāts šajā laikā pazūd kā nebijis, un, pati to neapjauzdama, tu kā sadegusi dzenies pēc viduvējības, ar kuru mēdzi pļāpāt draugos, kad biji iereibusi. Vai arī kārtējo reizi dod pēdējo iespēju savam nekam nederīgajam draugam... “Daudzas sievietes svētku laikā nespēj sadzīvot ar vientulību, tāpēc turpina bezjēdzīgas attiecības vai arī uzsāk tās ar stipri viduvēju nesen iepazītu vīrieti, lai tikai svētki nebūtu jāpavada vienai,” norāda grāmatas 8 Weeks to Everlasting ( St. Martin's Griffin, 2012) autore, attiecību eksperte Emija Laurenta. Šāda rīcība vēlāk rada problēmas. Tādēļ, pirms pārāk cieši pieķeries Misteram Tūlīt un Tagad, izlasi mūsu rakstu līdz galam un pārliecinies, vai neesi ierauta visā šajā mīlestības svētku jezgā.

Vairāk lasi Cosmopolitan decembra numurā.

 

Dārgās stundas

Mēs parēķinājām, ka gatavošanās Jaungada ballītei parasti aizņem apmēram 365 stundas – tikpat, cik gadā dienu. Taču patiesībā pietiek tikai ar 55 stundām, un tūlīt mēs tev pastāstīsim, kas jādara. Ja ņemsi vērā šos padomus, Jaungadu sagaidīsi labā formā un lieliskā garastāvoklī.

Teksts: Irina Kovaļeva

Pirmssvētku stress parasti sākas apmēram divas dienas pirms jaunā gada iestāšanās, kad esam jau paspējušas izvēlēties kleitu, rotas un svētku norises vietu. Dāvanas ir iesaiņotas, pārtika sapirkta, bet tik un tā darāmā vēl tik daudz, tik daudz. Nesatraucies, mēs visu paspēsim. Galvenais, lai atliktu spēka pašiem svētkiem.

55 stundas pirms Jaungada
Izvēlies tērpu. Ir maz ticams, ka atlikušo divu dienu laikā tavs svars mainīsies, tomēr, lai kleitā izskatītos maksimāli labi, izslēdz no pārtikas pupiņas, rutkus un kāpostus. Citādi palielinātā gāzu daudzuma dēļ vēders piepūtīsies kā bumba.

40 stundas pirms Piemērīji tērpu vēlreiz un esi vīlusies? No kāda puskilograma tu vēl vari atbrīvoties ar urīndzenošajiem līdzekļiem. No rīta pirms ēšanas izdzer krūzi tējas – zaļo, pļavas kosas, piparmētru vai jāņogu lapu (viena karote uz glāzi vāroša ūdens) – un nākamajā dienā vēl vienu krūzi.

38 stundas pirms Veic epilāciju, sejas tīrīšanas procedūru un uzacu korekciju, lai līdz svētkiem āda vairs nebūtu apsārtusi.

36 stundas pirms Izdomā, ko vēlēsies, pulkstenim sitot divpadsmit. Tikai nedari to steigā. Psihologi iesaka rīkoties šādi: pieraksti vai ierunā diktofonā divdesmit frāzes, kas sākas ar “Es gribu, lai...”, un pēc tam izvēlies vienu. Turklāt tādu, kas attiecas uz tevi, nevis tavu vīrieti, mammu, draudzeni vai visu cilvēci. Jo dedzīgāk tu koncentrēsies uz vienu sapni, jo lielāka iespēja, ka tas piepildīsies.

Vairāk lasi Cosmopolitan decembra numurā.

 

Cosmo ceļvedis satriecošai ballīšu sezonai

Vai tā būtu darba Ziemassvētku balle vai saviesīga pasēdēšana radu lokā, lūk, padomi, lai tava svētku sezona izvērstos spīdoša!

Teksts: Ance Siliņa

Ziemassvētku un Jaungada virpulis ar dāvanām, eglītēm un saldumiem spēj sagādāt galvassāpes un morālas traumas. Lai no tā izvairītos, seko mūsu ceļvedim!

Ko pasniegt negaidītiem ciemiņiem
Būsim atklātas – negaidīti ciemiņi bieži vien ir nepatīkams pārsteigums. Ja arī tavs ledusskapis šādās reizēs mēdz būt tukšs kā izslaucīts, nebaidies – liec lietā izdomu. Katram gadījumam saldētavā vienmēr turi kārtaino mīklu – no tās salīdzinoši īsā laikā iespējams pagatavot, piemēram, siera kruasānus (vēl tikai nepieciešams siers un olas). Tuvojoties svētku sezonai, mājās turi arī augļus, šokolādi un kādu vīna vai šampanieša pudeli.

Kā pārdzīvot pirmos Ziemassvētkus ar viņa ģimeni
Svētku vakars drauga ģimenē var radīt ne mazums stresa un pārdzīvojumu. Ar šiem padomiem tu viņa vecāku acīs kļūsi par visu laiku lieliskāko draudzeni!
Pajautā draugam, kā ģērbties – dažās ģimenēs par godu Ziemassvētkiem ir pieņemts saposties, savukārt citās ģērbjas ikdienišķi.
Lietojot alkoholu, vienmēr ievēro mēru.
Nelamājies! Šajā situācijā tam nebūs attaisnojuma.
Labs veids, kā sākt sarunu, ir: “Bērziņa kungs un kundze, es ļoti gribētu dzirdēt, kā jūs iepazināties?” Viņiem tava ieinteresētība patiks.

Vairāk lasi Cosmopolitan decembra numurā.

 

Ak, nē, viņš redzēja tavu histēriju. Ko nu?

Tu mīļotā vīrieša klātbūtnē zaudēji kontroli, un tagad viņam šķiet, ka esi histēriķe? Mēs tev palīdzēsim pierādīt, ka joprojām esi tā pati (saprātīgā) sieviete, kurā viņš iemīlējās.

Teksts: Jessica Knoll

Tu viņam uzbruki par niekiem
Tavs vīrietis tikko uzlika dubļainu ceļasomu uz tavas tīrās dūnu segas. Vai arī pārnesa no veikala appelējušus tomātus. Nav forši... Bet tikpat neforši ir pēkšņi pārvērsties par uguni spļaujošu pūķi.
Viņaprāt, tādi sīkumi neattaisno dusmu lēkmi, un viņš sāk šaubīties par tavu veselo saprātu. Ko darīt? Kad esi nomierinājusies, atzīsti, ka pārspīlēji un turpmāk par tādām lietām satrauksies mazāk. “Šādās situācijās centies izturēties mierīgāk nekā jūties,” iesaka psiholoģijas zinātņu doktore un VH1 šova Pāru terapija vadītāja Džena Bermene.
Protams, vieglāk ir pateikt nekā izdarīt, taču eksperti apgalvo, ka tā tu pēc laika kļūsi savaldīgāka. “Iztēlojies to kā muskuļu treniņu,” mudina psiholoģijas zinātņu doktore un grāmatas Sealing the Deal (Center Street, 2011) autore Diāna Kiršnere.

Vairāk lasi Cosmopolitan decembra numurā.

 
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits